Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Doğubeyazıt'ta AVM İçerisinde Kurumsal Kiracılı Dükkan

Bankadan 710m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19314
Metre Kare:
710m2
Ada:
39
Parsel:
62
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
999
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Bağımsız Bölüm:
20, 21
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiftepınar Mahallesi Rıfkı Başkaya Caddesi Doğubayazıt Avm No:8 Kat:1 D.No:21 Doğubayazıt /Ağrı

Açıklama

Özellikler: 21 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın 1.normal katında yer almakta olup brüt 595 m2 kullanım alanına sahiptir. 20 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın 1.normal katında yer almakta olup brüt 115 m2 kullanım alanına sahiptir. İki dükkan birlikte satılmakta olup taşınmaz mahallinde 2.normal katta yer alan 41 numaralı bağımsız bölümle birleştirilmiş durumdadır. 

Not: Bina yaşı temsilidir. Isıtma sistemi bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kurumsal kiracı dükkanların tamamı için ortalama 6.000 TL+ KDV kira ödemesi ve AVM ortak giderlerin ödemesini yapmaktadır. Kira bedelleri ciro üzerinden %3,5 ve AVM ortak giderleri şeklinde devam edecektir. Tapuda Çiftepınar Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.