Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü'nde 136 m2 İskanlı İşyeri

Bankadan 136m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15154
Metre Kare:
136m2
Ada:
105
Parsel:
95
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
06/01/2014
Ruhsat Tarihi:
14/09/2009

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yaylabağı Kasabası, Esentepe Mahallesi, Çakmak Sokak, Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü, İhsaniye/Afyonkarahisar B Blok No:2

Uzman Görüşü

Afyonkarahisar ilinin termal kaplıcalarının bulunduğu ve Gazlıgöl olarak bilinen kesimde, şık mimarili binada, brüt 136 m2 işyeri; site içerisinde  konumlu olmaları, otel/­motel tarzında işletilen ve günlük kiraya verilebilen mülkler olması, bulunduğu site içerisinde çevre düzenlemesinin iyi durumda olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz B Blok BB 2 no.lu işyeri brüt 136 m2 alana sahiptir. Taşınmaz yerinde tek tapulu 5 adet dükkandan oluşmakta olup zemin katta Konumludur. 

Taşınmazın bulunduğu bölge, Afyonkarahisar ilinin termal kaplıcalarının bulunduğu ve Gazlıgöl olarak bilinen kesimdedir. Bölgede termal turizme yönelik, moteller, tatil, devre-mülk tarzı villalar yoğunluktadır. Bölgede ticari yapılaşma Gazlıgöl Kasaba merkezinde yoğunlaşmaktadır. Bölgenin altyapısı ortalama seviyededir. Bölgede servis donatı ve tesisler yetersizdir. 

Not: 14/09/2009 tarihli ruhsat belgesi ve 06/01/2014 tarihli tarihli yapı izin belgesi bulunmaktadır. Bu sahada derinlemesine incelemek ve niteliklerine incelemekle ilgili tesisler yapılabilir. Devremülk yapılamaz. Minimum ifraz 5000 m2'dir. Tapu vasfı işyeri olan taşınmazın kullanım amacı 'Otel-Motel'dir.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.