0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Basmakçı Akkeçili Mahallesi'nde 736 m2 Tavukhane ve Arsası

Bankadan 4 2950m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18423
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
2950m2
Ada:
0
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
31
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akkeçili Köyü Kat mevkii 7 parsel Başmakçı / Afyonkarahisar

Uzman Görüşü

 Afyonkarahisar ili, Başmakçı ilçesi, Akkeçili Köyü, 7 parselde yer alan gayrimenkulün yatırıma uygun olması, içinde işletmeye uygun tesislerin olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Afyonkarahisar ili, Başmakçı ilçesi, Akkeçili Köyü, 7 parselde kayıtlı 6300m2 alanlı "4 Adet Yığma Kargir Tavukhane ve Arsası vasıflı parseldir, parsel üzerinde, cins değişikliğine konu olan 4 adet kümes bulunmakta olup, 405 m2 alanlı kümes 1, 683 m2 alanlı kümes 2, kümes 2 binasının ön cephesinde 1. Normal katta 55 m2 alanlı bakıcı evi, 735 m2 alanlı kümes 3, 735 m2 alanlı kümes 4, kümes 4 yapısının 1. Normal katında 55m2 alanlı bakıcı evi 130 m2 alanlı yumurta paketleme binası ve kümes1 ve kümes2 yapılarının arasında bulunan boşluk çatı kapatılarak oluşturulan 161 m2 alanlı yumurta paketleme binası bulunmaktadır. Yasal kullanım alanı 2.558 m2, mevcut kullanım alanı 2950 m2'dir. Parsel etrafı betonarme direk üzeri tel çit ile çevrilidir.

Kümes Yapıları: Taşınmazlar benzer özelliklerde olup zeminleri şap betonu kaplamalı duvarları sıva kaplamalıdır. Giriş kapısı ve pencereleri demir doğrama ve normal camlıdır. Çatısı ahşap üzeri kiremit ve demir doğrama üzeri kiremit kaplamalıdır. 

Yumurta Depolama: Kümes1, Kümes2 ve Kümes3 yapıları arasında bulunan boşlukta inşa edilen kısım olup zeminleri şap betonu kaplamalı duvarları sıva üzeri plastik boyalıdır. Giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Çatısı demir doğrama üzeri sandviç panel kaplamalıdır. 

Sundurma: Kümes1 ve Kümes2 yapıları arasında bulunan boşluk alan demir doğrama üzeri sandviç panel ile kapatılarak oluşturulmuştur. betonu kaplamalı duvarları sıva üzeri plastik badanalıdır. Giriş kapısı demir doğrama kapıdır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Akkeçili kōyiçi yolunda ilerlerken sol tarafta bulunan imar yoluna girilir. Bu yol üzerinde 160m ilerde sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde; tavuk çiftlikleri, boş arsalar ve köy tipi 1-2 katlı yapılaşmalar yer almaktadır. Taşınmaza yakın konumda bilinen yerler; Başmakçı-Akkeçili köyü yolu, Akkeçili-Küllüce köyü yolu, Akkeçili köy cami olarak ifade edilebilir. 

Not: Parsel üzerinde bulunan yapılardan kümes 1, kümes 2, kümes 3, kümes 4 yapılarının cins tashihinin yapıldığı ve paftası ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca  taşınmazın ilgili belediyesinde taşınmazın mevzi imarlı olmadığı ve tarım ve hayvancılığı teşvik etmek amacıyla tarla vasıflı taşınmazlara da hayvancılık ve tarım yapıları için ruhsat verildiği şifahi olarak ifade edilmiştir. Yasal kullanım alanı 2.558 m2, mevcut kullanım alanı 2950 m2'dir. Parsel etrafı betonarme direk üzeri tel çit ile çevrilidir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.