Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tapu.com ARACILAR KULÜBÜ

Tapu.com Aracılar Kulübü’ne ücretsiz üye ol hem portföyünü hem alıcı havuzunu genişleterek kazan.

Kulübe ücretsiz üye ol
En Fazla Satış Yapanlar
1
Sedat A*
2
Selçuk B*
3
Samet A*
4
Özcan G*
5
Tufan Ç*
En Fazla Kazananlar
1
Samet A*
2
Özcan G*
3
Yasin E*
4
Tufan Ç*
5
Sedat A*

Emlakçılara para harcatmadan, onlara para kazandırmaya çalışan tek platform tapu.com sayesinde;

Tapu.com’un tek yetkili olduğu banka ve şirket gayrimenkullerinin satışına aracılık ederek gelir elde edebilirsin.

Tapu.com’daki alıcıların bölgendeki arayışlarını görebilir, portföyündeki gayrimenkulleri uygun alıcılarla buluşturabilirsin.

Nasıl Kullanırım?

Bilgisayarımda Nasıl Kullanırım?

Telefonumda Nasıl Kullanırım?

Banka Gayrimenkullerini Nasıl Satarım?

Kulübe ücretsiz üye ol

Tapu.com Aracılar Kulübü’ne üye olmak için MYK5 belgen ve fatura kesebileceğin bir şirketinin olması gerekir. Tapu.com; aracılık ettiğin satışlar sonrası sana komisyonunu ödeyebilmek için mutlaka komisyon bedeli tutarında fatura talep etmektedir.

Kulübe ücretsiz üye ol
Bölgendeki tapuları incele

Tapu.com birçok banka, vakıf ve şirketin tek satış yetkilisidir. Bu yüzden Türkiye’nin her yerinden binlerce gayrimenkul sürekli sitemizde satışa çıkmaktadır. Sana özel ‘Bölgemdeki Gayrimenkuller” seçeneği ile aracılar kulübüne açık olan tapuları inceleyebilir, dilersen yeni tapular satışa çıktıkça SMS ile haberdar olma seçeneğini de kullanabilirsin.

Alıcını bul, tapu.com'a yönlendir

Sitemizdeki aracılar kulübüne açık tapulardan birine alıcı bulduğunda tek yapman gereken; tapunun sayfasındaki tapu-müşteri eşleştirme alanına müşterinin ad-soyad ve telefonunu yazman. Müşterin o tapuya teklif yaptığı zaman sen de aldığımız Hizmet Bedeli’nden hak ediş sağlamış olacaksın.

Ödemeni al

Tapu.com olarak hizmet bedelimizin belirli bir oranını “Hizmet Bedeli Peşinatı” olarak teklif verilirken alıyoruz. Teklif onaylandığında müşterin hizmet bedelinin kalan kısmını ödedikten sonra tapu devrini gerçekleştirir, biz de aldığımız hizmet bedelini seninle paylaşırız. Tabi bunun için fatura almamızın şart olduğunu tekrar hatırlatalım. Tüm tapuların hizmet bedeli kendisine özeldir ve bu bedeli tapunun detay sayfasında görebilirsin.