Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ali Utar
TAPU.COM YETKİLİ EMLAK DANIŞMANI
Ali Utar Uzmanlık Alanları
Maltepe, Kartal, Tuzla, Pendik
SİZE ÖZEL
Ali Utar'ın Tapuları
İşini aşkla yapan bir baba
KİMİM?
Ali Utar'i Tanıyın

15 Ekim 1983 doğumlu Ali Utar, İşletme bölümü mezunudur. Anadolu Üniversitesinde Emlak ve Emlak Yönetimi bölümü öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.
2013 yılında MEB’in düzenlediği ‘’Emlak Müşavirliği‘’ sertifika eğitimini bitirerek sektöre ilk adımını atan Ali Utar, 2016-2020 yılları arasında “Ticari Gayrimenkul Satış Uzmanlığı”, “Mesleki Yeterlilik-5”, “Akar Yakıt İstasyonları Satış Pazarlama ve İş geliştirme” gibi eğitim ve sertifikalarla kariyerine devam etmiştir. Aynı zamanda sektörde verimlilik ve sürdürülebilir başarı üzerine onlarca seminer ve eğitim deneyimi bulunmaktadır. 8 Yıldır sektörde bulunan Ali Utar’ın, çalıştığı kurumsal emlak firmalarında ticari ve konut alanında gerçekleştirdiği işlemlerle çeşitli ödül dereceleri bulunmaktadır.
08.06.2021 tarihinden itibaren Tapu.com bünyesinde Lisanslı Gayrimenkul danışmanı olarak sektörde nitelikli hizmet vermeye devam etmektedir.
Ali Utar’a göre satış; ürün faydalarını, bir tüketicinin ihtiyaçlarıyla eşleştirme sanatıdır. Bu sanatsal bütünlüğü sağlarken "memnun edici bir işlemin kolaylaştırılması esastır" motivasyonuyla, her süreçte yanınızda olup çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.