Arama kriterlerinize ait gayrimenkule ulaşamadık.

Tüm Satılık Tapuları Gör

İlgilenebileceğiniz Tapular

Kaçırdığınız Fırsatlar

Değerinin %51 Altında
satıldı
Afyonkarahisar Çobanlar Göynük Köyünde 9.100 m2 Arsa

Afyonkarahisar Çobanlar Göynük Köyünde 9.100 m2 Arsa

Afyonkarahisar / Çobanlar - Tarla

9100m2
satıldı
Afyonkarahisar Dazkırı Yukarı Yenice Köyünde Müstakil Ev

Afyonkarahisar Dazkırı Yukarı Yenice Köyünde Müstakil Ev

Afyonkarahisar / Dazkırı - Bina

1 690m2 Tahliye Edilmemiş
satıldı
Afyonkarahisar Dinar'da 11.450 m2 Tarla

Afyonkarahisar Dinar'da 11.450 m2 Tarla

Afyonkarahisar / Dinar - Tarla

11450m2
Değerinin %18 Altında
satıldı
Afyonkarahisar İhsaniye Ablak Köyünde 7500 m2 Tarla

Afyonkarahisar İhsaniye Ablak Köyünde 7500 m2 Tarla

Afyonkarahisar / İhsaniye - Tarla

7500m2

Tapu.com'da her arayışınıza yönelik, değerleme (ekspertiz) raporlu gayrimenkuller satışa sunulmaktadır. Dilerseniz satılık konut kategorimizde satılık daire, bina ve villaları inceleyebilir, dilerseniz satılık ticari gayrimenkul kategorimizde fabrika, depo, dükkan, ofis, müstakil bina ile turistik gayrimenkulleri inceleyebilirsiniz. 

Arsa kategorimizde ise tarlalar, imarlı arsalar ve bağ bahçe gibi gayrimenkul türlerini bulabilirsiniz. 

Tapu.com'da bankadan satılık, sahibinden satılık ve inşaat şirketinden satılık gayrimenkuller yer almaktadır. Bu gayrimenkuller SPK lisanslı değerleme (ekspertiz) uzmanları tarafından hazırlanmış değerleme (ekspertiz) raporlarına sahiptir. Değerleme raporu, ilgili gayrimenkule ait iç ve dış tüm özellikler, ilgili binanın belediye ve yetkili diğer kurumlardan doğrulanmış yasal statüsü, değerleme esnasında çekilmiş fotoğraflarını da içermektedir. Böylece gayrimenkulün gerçek değeri, ekspertiz raporu dikkate alınarak belirlenmektedir .

tapu.com'da satılan tüm gayrimenkuller, SPK lisanslı değerleme uzmanları (eksper) tarafından hazırlanmış değerleme (ekspertiz) raporuna sahiptir. Bankadan satılık gayrimenkuller de dahil olmak üzere, tapu.com'da listelenmekte olan gayrimenkuller için tek satış yetkilisi tapu.com'dur. 

Siz de ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasını inceleyerek, değerleme raporunda yer alan bu bilgilere erişebilirsiniz. Dilerseniz hafta içi her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 850 532 82 78 numaralı çağrı merkezimizi arayarak satıştaki gayrimenkuller ve sistemimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.