•  
  • 1NASIL SATARIM ?
  • 2SATICI/TAPU BİLGİLERİ
  • 3KAYIT ONAYI

Dört Adımda Gayrimenkulünüzü Kolayca Satabilirsiniz!

Ekspertiz Raporunu Yükle

Gayrimenkulünüze ait özellikleri doğru ve sağlıklı bir biçimde geniş bir kitleye ulaştırmak adına paylaşacağımız bilgilerin teyitlerinin alınmış olması gerekmektedir; Ekspertiz raporunda belirtilen özellikler tüm şeffaflığıyla ilana yansıtılırken takdir edilmiş değerler gizli tutulmaktadır.

Minimum Satış Bedelini Paylaş

Ekspertiz raporunda belirtilen bedelden uzaklaşmadan belirlenmiş bu bedel açık arttırma başında gizli tutulmaktadır. Bu bedel ancak alıcı adaylarından gelen teklifler bu seviyeyi geçtiğinde açık edilir. Bu şekilde alıcı adayları arasında rekabeti kızıştırmak adına mülk sahibinin satış onayı garantiye altına alınmış olur.

Tek Yetkili Sözleşmeyi İmzala

Düzenlenen açık arttırmaların delinmemesini ve gayrimenkulün herkese açık, adil ve şeffaf bir ortamda en yüksek rakamdan satılmasını sağlamak adına Tapu.com sitesinde barındırdığı ilanlarda tek yetkili hareket eder. Siteden teklif vermeleri suretiyle diğer satıcı kanallarının önünü kapamaz.

Tapun Açık Arttırmayla Satışta

Açık arttırma ilana açıldığında satış kararı için gerekli tüm bilgiler alıcı adaylarının incelemesine sunulmuştur. Bu ilan çok geniş bir kitlenin bilgisine ulaştırılır ve ilgilenen ciddi alıcılar arasında yukarı yönlü teklif yarıştırılıp en yüksek teklif mülk sahibine sunulur.

Raporum Var Devam Et Biz sizi arayalım