0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Mollabey Köyü'nde 3 Katlı Bina

Şirketten 601m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18950
Metre Kare:
601m2
Ada:
120
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
26
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mollabey Köyü, Pazar Yeri Mevkisi No:82 Alaplı / Zonguldak

Açıklama

Özellikler:  120 ada 1 nolu parsel; 526,00 m2 yüzölçümlü olup Kargir Üç Katlı Bina ve Arsası vasfındadır. Parsel geometrik olarak yamuk şeklinde olup topografik olarak eğimli ve jeolojik olarak 2.derece deprem kuşağı özelliklerine sahiptir. Parsel güney yönden köy yolu ve batı yönden kadastro yoluna cepheli olup, köy yolu cephesi yaklaşık 11 m ve kadastro yolu cephesi yaklaşık 60 m dir. Parsel üzerinde 19.12.1996 tarihinde paftasına ve tapu kütüğüne 3 katlı olarak işlenmiş kargir yapı bulunmaktadır. Yapı kadastro paftasına göre 142 m2 taban oturumlu olup, mahallindeki taban oturumu paftası ile uyumludur. Yapıya cins tashihi haricinde ilave kat yapılmıştır. 

Yapının zemin katı yaklaşık 142 m2 brüt alanlı olup mobilya atölyesi, 1.normal kat yaklaşık 153 m2 brüt alanlı mesken, 2.normal kat 153 m2 brüt alanlı mesken ve ilave yapılan 3.normal kat 153 m2 brüt alanlı meskendir. Yapı kadastro kayıtları dikkate alındığında zemin 142 m2, 1.normal kat 153 m2 ve 2.normal kat 153 m2 olmak üzere toplam 448 m2 alanlıdır. Yapı mahallinde ilave yapılan kat ile toplam 601 m2 alanlı olarak kullanılmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı Mollabey Köyü belediye mücavir alan sınırları dışındadır. Zonguldak İl Özel İdaresinde yapılan incelemelerde değerleme konusu 120 ada 1 nolu parselin köy yerleşik alan sınırları içinde olduğu ve herhangi bir ruhsat dosyasının bulunmadığı görevli memurdan şifahen öğrenilmiştir.

Taşınmaz köy merkezinde ve köy yolu cepheli konumdadır. Yakın çevresinde yol cepheli parsellerde benzer özelliklere sahip yapılar bulunmaktadır. Bölge yerleşimi köy merkezinde yoğunlaşmış olup, ticari hareketlilik köy merkezi ve yakın bölgesinde yer almaktadır. Bölge ulaşım yolu asfalt yol olup, altyapı olanakları yetersizdir. Bölge orta ve orta altı gelir guruplarına hitap etmektedir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.