COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Zonguldak Merkez Mithatpaşa Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 111m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13847
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 111m2
Ada 107
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 49
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mithatpaşa Mh. Fevzipaşa Cd. No:7 K:6 D: 9

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkulün 6. normal katında konumlu 9 bağımsız bölüm numaralı Mesken Nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul normal katlarda her katta bir adet bağımsız bölüm olacak şekilde projelendirilmiş ve inşa edilmiştir.Taşınmaz salon, 3 oda, banyo mutfak tertibinde 111 m2 alanlıdır.  Ana giriş kapısı demir çelik kapı iç kapı doğramaları ahşap pencere doğramaları PVC-ısı camlıdır. Salon ile odalarda zemin laminant parke, duvarlar saten boyadır. Banyo ve wc bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Banyo içerisinde ayaklı lavabo, klozet ve küvet bulunmaktadır. Mutfakta laminat dolaplar ve dökme mermer tezgah mevcuttur. Taşınmazın ön cephesinden kısmi deniz manzarası mevcuttur. yan cepheleri manzarasız ve kapalıdır.

Ana gayrimenkul 137,99 m2 yüzölçümlü, 107 ada 1 parsel üzerinde betonarme yapı tarzında, zemin-6 normal katlı olarak inşa edilmiş binadadır. Taşınmazın bulunduğu binada zemin katta 3 adet dükkan, diğer her katta 1 er adet mesken olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve Kuzey Cepheden sağlanmaktadır. Bina içerisinde asansör bulunmamaktadır. 

Ulaşım:  Valilik binasından, şehrin ana arterlerinden olan Gazi Paşa Cadesi üzerinde güney-doğu istikametinde giderken sağ tarafta bulunan Milli Egemenlik Caddesine dönülür. Milli Egemenlik Caddesine dönülüdüğünde ilk sola karşı istikamett bulunan Fevzi Paşa sokağa döülür. Taşınmaz Fevzi Paşa sokaki üzerinde 20 mt ileride sol tarafta konumlu olan 7 nolu binada 6. katta yer almaktadır.

Not: 05.01.1982 tarih ve 7/4 nolu Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.