Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Ereğli'de İş Hanı İçerisinde 90 m2 Büro

Şirketten 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22945
Metre Kare:
90m2
Ada:
2459
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
38
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
21.10.1985
Bağımsız Bölüm:
7
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Müftü Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, Cd. Celal Tüylüoğlu İş Merkezi, No: 20, D: 7 EREĞLİ / ZONGULDAK (UAVT: 2950017778)

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Zonguldak ili, Ereğli ilçesi, Müftü Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, Celal Tüylüoğlu İş Hanı, 20 dış kapı nolu binada, D:7 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaz 1. kat 7 numaralı bağımsız bölüm (iç kapı no:7) 90 m2 brüt kullanım alanlı olup "Büro" vasfındadır. Bina mevcut giriş cephesinden bakıldığında sol ön tarafta, merdivenlerden çıkıldığında sağ tarafta yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz yaklaşık brüt 90 m2 brüt kullanım alanına sahip ve `Büro ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Büronun giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın içinde yer aldığı Celal Tüylüoğlu İş Merkezi , 956,96 m2 büyüklüğündeki arsa üzerine , betonarme yapı tarzında , bitişik nizamında , 3B yapı grubunda , bodrum + zemin + asma kat + 5 normal katlı olarak inşa edilmiş 7 katlı yapıdır. Bina dış cephesi dış cephe boyalıdır. Ortak kullanım alanlarında merdiven basamakları mermer kaplı, kat sahanlıkları zeminleri taş kaplamadır. Bina içi yan duvarları kum sıva üzeri plastik boyalıdır. Girişi kuzey (sağ yan) cephede zemin katta yer alan taşınmazın giriş kapısı cam bölmeli alüminyum doğrama ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör ve yangın merdiveni mevcuttur. Açık otopark imkanı mevcuttur.

Not: İş merkezinde kısmi iskan bulunmaktadır ancak 7 numaralı bağımsız bölümün iskanı bulunmamaktadır.

Isınma sistemi bilinmemektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.