COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Zeytinburnu'nda Prestijli Projede 123 m2 Ofis

Şirketten 123m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14192
Metre Kare 123m2
Ada 42
Parsel 112
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 21
Bulunduğu Kat 11

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Maltepe, Cevizlibağ Köprüsü No:8, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Zeytinburnu'nda bulunan prestijli ofis projesinde 11. katta yer alan brüt 123,22 m2 kullanım alanlı 139 nolu bağımsız bölümdür. İstanbul’un Batı Yakası’ndaki iş ve konut bölgelerine kolay erişim imkanı bulunan ofislerde lounge alanları, toplantı odaları, fitness alanı bulunmaktadır. Ofise ait 2 araçlık otopark bulunmaktadır. 

Ulaşım: Tarihi Yarımada’ya komşu, E-5 Karayoluna 1 dk, metroya 2 dk, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne, Levent'e, Eminönü'ne 12 dk, Taksime ve FSM köprüsüne ortalama 15 dk mesafede yer almakta olup, ulaşım konusunda oldukça avantajlıdır. 

Not: Prestijli ofis projesinden 100 m2 ile 130 m2 kullanım alanlı seçenekleriyle ofisleri satın alabilirsiniz. Taşınmazın satış fiyatına %18 KDV oranı dahil değildir.

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.