COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Yerköy Sülaymanlı Köyünde 58 Dönüm Tarla

Bankadan 58724m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12129
Metre Kare 58724m2
Ada 120
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Süleymanlı Köyü, Yarımkardaş Mevkii, 120 ada 5 parsel, Yerköy/YOZGAT

Yozgat Yerköy Sülaymanlı Köyünde 58 Dönüm Tarla

Açıklama

Buğday ve arpa gibi ürünler yetiştirilen, kuru tarım yapılan bölgede, yaklaşık kare şekline sahip, TAM HİSSELİ, çok hafif eğimli, Kadastral yoluna cepheli, büyük kullanım alanıyla fırsat sunan, KÖYE YAKIN 58724,27m2 TARLA
Özellikler: 120 ada 5 parsel 58.724,27m² yüz ölçüme sahip Tarla vasfında olup, parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. İlgili taşınmaz topoğrafik olarak az eğimli bir zemine ve geometrik olarak kare şeklinde bir forma sahiptir. Tarla vasıflı taşınmaz üzerinde hali hazırda buğday ekili iken hasat yapıldığı görülmüştür. Parselin kadastro yoluna yaklaşık 55 metre cephesi bulunmaktadır. Tarla sulanabilir özelliğe sahip değildir. Parsel üzerinde sınırları belirten herhangi bir unsur bulunmamaktadır.
 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planında "Nitelikli Tarım Alanı" alanında, kalmakta olup, belediye sınırları dışında plansız alanda bulunmaktadır.

Ulaşım: Tarlanın bulunduğu Süleymanlı Köyüne Yerköy şehir merkezinden Yozgat Ankara Karayoluna girilerek Ankara istikametinde yaklaşık 30km ilerledikten sonra Sekili Köyü içerisinden Süleymanlı Köyü yoluna girilerek yaklaşık 10Km ilerledikten sonra taşınmazın bulunduğu Süleymanlı Köyüne ulaşılmaktadır. Süleymanlı Köyünün Yerköy ilçe merkezine mesafesi yaklaşık 40 Km’dir. Konu taşınmaz Süleymanlı Köyünün yaklaşık 1900 metre kuzeyinde Yarımkardaş Mevkiinde yer almaktadır. Tarlanın çevresinde ekili ve boş tarım arazileri bulunmaktadır. Bölgede kuru tarım yapılmakta, genelde buğday, arpa ve nohut üretimi yapılmaktadır. Süleymanlı Köyüne ve taşınmazın bulunduğu mevkiye ulaşım özel araçlarla ile sağlanmaktadır.