COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Yerköy Şentepe Mahallesi'nde 254 m2 Bina

Bankadan 7 254m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12384
Oda Sayısı 7
Metre Kare 254m2
Ada 764
Parsel 2
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 243

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şentepe Mah. Şht Saldıray Altuntaş Cad. No: 5 YERKÖY YOZGAT

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: 243,00 m2 yüz ölçümlü, 764 ada, 2 parsel üzerinde yer alan yapıdır. Yapı, yığma yapı tarzında, ayrık nizam olarak yapılmış olup, yapılara ait hiçbir yasal belgeye rastlanmamıştır. Taşınmazın 2981 sayılı imar affı kapsamında 105 m2 alanlı, tek katlı ev için düzenlenmiş yapı kullanma belgesi bulunmaktadır. Yerinde parsel üzerinde yarım bodrum kat + zemin kat olmak üzere iki katlı ev 1 garaj bulunmaktadır. Parsel üzerinde toplam yaklaşık 212 m2 kullanım alanına sahip yapı bulunmaktadır. Garajın yaklaşık 35 m2 kullanım alanı bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve doğu cepheden verilmiştir. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup, çatısı ahşap üzeri kiremittir. Bina ana giriş kapısı ve garaj kapısı demir doğrama ev giriş kapısı çelik, pencereler PVC doğramalıdır. Mesken içerisinde koridor zeminleri fayans kaplamalı, duvarları plastik boyalıdır. Oda ve salon zeminleri laminant parke kaplamalı olup, duvarlar plastik boyalıdır. Banyo, WC zeminleri ve duvarları fayans kaplamalıdır. Mutfak dolapları MDF olup, tezgah mermerdir. Daire içerinde ısınma doğal gaz kombi ile sağlanmaktadır. Garaj zemini şap betonlu olup, duvarları sıvalı haldedir.
Ulaşım: Yerköy ilçe merkezinde konumlu olan Çarşı Camii önünden Şht. İdris Aydoğdu Caddesi üzerinden güney istikametinde yaklaşık 300 m ilerledikten sonra sağa Şht. Zafer Aslan Sokağa dönülür yaklaşık 200 m ilerledikten sonra sola dönülür yaklaşık 865 ilerledikten sonra sağda konumlu olan taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz Şentepe Mahallesi içerisinde konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde taşınmazla benzer özelliklere sahip taşınmazlar bulunmaktadır. Taşınmazlara ulaşım özel yada toplu taşıma araçlarla sağlanmaktadır. Bölgenin her türlü altyapısı tamamlanmış, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.
Not: 14/09/1991 tarihli yapı kullanma izin belgesi tek katlı 105 m2 ev içindir.