1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Yozgat Yerköy Sarıyaprak Köyünde 9500 m2 Tarla

Şirketten 9500m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 10354
Metre Kare 9500m2
Ada 0
Parsel 1010
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sarıyaprak Köyü Köyarkası Mevkii 133D08C Pafta / 1010 Parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın yola cepsi bulunmaktadır. Bölgeye göre m2 fiyatı uygundur.

Açıklama

Ulaşım: Saruyaprak köyü ilçe merkezine yaklaşık olarak 17.00 km mesafede olup doğu kesiminde kalmaktadır. İlçe merkezinden toplu taşıma ile ulaşım mümkündür.


Özellikler: Taşınmaz, 9500 m2 yüzölçümlü olup Sarıyaprak Köyü'ne yakın konumdadır. Taşınmaz "Tarla" vasıflı olup ekilebilir kuru tarım arazileridir. Parsel geometrik olarak amorf forma, topoğrafik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın, kuzeybatı yönünde bulunan kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklerde, tarım amaçlı kullanılan araziler bulunmaktadır.

Yozgat - Sivas - Kayseri Planlama Bölgesi 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında "Tarım Arazisi" içerisinde yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.