COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Yerköy Kördeve Köyünde 20.000 m2 Tarla

Bankadan 20000m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 8260
Metre Kare 20000m2
Ada 0
Parsel 461
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Yozgat ili, Yerköy ilçesi, Kördeve Köyü sınırları dahilinde yer alan 461 nolu parsel

Açıklama

Ulaşım: Yerköy merkezinden doğu istikametine yaklaşık 13 km ilerlenir. Kahya köy ile Hacı musalı köyünün ortasında yer alan köye ulaşım sağlandıktan sonra 461 parsel nolu tarla kuzey doğusunda kalmaktadır.

Özellikler: Kadastro paftasından parselin konumu teyit edilmiştir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parselin kuzeyde kadastral yola cephesi bulunmaktadır.Taşınmaz tarıma elverişli toprak yapısına sahiptir. Kahverengi sulanabilir tarladır. Bölgede elektrik şebekesi mevcut olup imar yolları yoktur. Bölgede genel olarak tahıl ekilmekte olup konu taşınmaz üzerinde ürün ekili dikili olmadığı görülmüştür. Koruma alanı içerisinde kalmamaktadır. Parsel üzerinde yapı veya yapılaşma bulunmamaktadır. Parsel sınırlarını yerinde belirleyici herhangi bir unsur (tel, çit vb.) bulunmamakta olup sınırları sürüm şekline bağlı, doğal olarak belirginleşmiştir. İncelemeler yerinde ve fakat bölgesel olarak yapılmıştır.

461 parselin, kadastral yola cephesi olması nedeni ile plansız alanlar yönetmeliğine göre yapılaşma hakkı olduğu öğrenilmiştir.