COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Yerköy Haşim Kılıç Mahallesinde 21 m2 Ofis

Şirketten 21m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 10536
Metre Kare 21m2
Ada 62
Parsel 43
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 33
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 32
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HAŞİM KILIÇ Mah. Hükümet Caddesi No: 31/32 YERKÖY / YOZGAT

Açıklama

Ulaşım: Yozgat ili, Yerköy ilçesi, Haşim Kılıç Mahallesi, Hükümet Caddesi üzerinde 31 nolu binada konumlu olan 32 bağımsız bölüm nolu bürodur. Taşınmaza ulaşım için: şehir merkezinde bulunan Kaymakamlık Binası önünde bulunan Hükümet Caddesi üzerinde güney istikamette yaklaşık 180 m ilerledikten sonra sağda konumlu olan ana taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: 32 no’lu taşınmaz; Projesine göre 1. Katta konumlu projesinde tek hacimden oluşmakta olup yaklaşık 21 m2 brüt inşaat alanına sahiptir. Güney cephede bulunana bina girişine göre sağ üst ve güney cephede yer alan merdivene göre karşı konumda yer almaktadır. Taşınmaz dışarıdan değerleme yapıldığından iç özellikleri hakkında bilgi elde edilememiş olup projesine uygunluğu tespit edilememiş ve mimari projesi dikkate alınmıştır.

Ana tasınmaz ; 792m2 yüz ölçümüne sahip, 62 ada 43 parsel üzerinde yer alan bitişik nizamdan tek bloktan oluşan betonarme binadır. Taşınmazın bulunduğu yapı mimari projesine göre Zemin+3 normal kat olarak ve 92 adet bağımsız bölüm olarak projelendirilmiştir. Mahallinde yapılan incelemelerde ise zemin +1 Normal kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın zemin katında bina girişleri ve 26 adet dükkan,1.normal katında ise 27 adet dükkan bulunmaktadır. Taşınmazın 2 adet bina girişi bulunmaktadır. Yapının dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina içerisinde giriş holü, kat holü ve merdivenlerde zeminler dökme mozaik beton, duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır.

Not: 18.06.1986 tarihli İskanı bulunmaktadır.