COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Sorgun Cihanşarlı Köyünde Fabrika ve İdari Binası

Bankadan 2041m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10650
Metre Kare 2041m2
Ada 114
Parsel 2
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Cihanşarlı Köyü Sivas Karayolu 7.Km Dörtyol Kavşağı Büyükşahinler No: 119 Sorgun/Yozgat

Yozgat Sorgun Cihanşarlı Köyünde Fabrika ve İdari Binası

Açıklama

Özellikler: Parsel üzerinde yer alan binalar tamamlanmış durumda olup, herhangi bir eksik imalat bulunmamaktadır. Yapılarda gözle görünür herhangi bir hasar bulunmamakta olup, binalar masrafsız ve bakımlı durumdadır. Depo ve idari bina boş durumda olup, yaklaşık 4 yıldır kullanılmamaktadır. Parsel üzerinde bulunan yapılar ile ilgili cins tahsisi yapılmamış olup, bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile kaplıdır.
Parsel üzerinde bulunan yapılardan;
Depo binası; Brüt 1551 m2 kullanım alanlıdır. Depo zeminleri şap beton kaplama, duvarlar sıva üzeri plastik boya kaplamadır. Depo giriş kapıları demir doğrama, pencereler pvc doğramadır. 
İdari Bina; incelenen onaylı mimari projesinde zemin katın net 143 m2, brüt, 165 m2, 1. Normal katın net, 143 m2, brüt 165 m2 olduğu tespit edilmiş olup, idari bina toplam brüt 330 m2 kullanım alanlıdır. Zemin katta 1 adet mutfak ve yemekhane, 1 adet bekleme salonu ve 1 adet ofis, 1 normal katta 1 adet müdür odası, alüminyum cam bölmeler ile bölünmüş 4 adet ofis, bay ve bayan wc’ler 1 adet banyo ile 1 adet çay ocağı bulunmaktadır. Bütün hacimlerde zemin seramik, ofis duvarları alçı sıva üzeri plastik boya kaplama tavanlar asma tavan cam yünü kaplamadır. Kapılar Amerikan panel, pencereleri alüminyum doğramadır. Mutfak ve ıslak hacimler zemini seramik duvarlar fayans kaplamadır. İdari binada kullanılan malzemeler lüks ve 1. Kalite dedir. Isınma sistemi merkezi sistem doğalgaz yakıtlı ısıtmadır. 
Müstakil Ev; bodrum katın brüt 80 m2, zemin katın 80 m2 olduğu tespit edilmiştir. Bodrum katta depo ve kömürlük, zemin katta 2 oda, mutfak, lavabo-wc, banyo ve 1 adet balkon hacimleri bulunmaktadır. Oda zeminleri laminant parke, duvarlar alçı sıva üzeri plastik boya kaplamadır. Mutfak ve ıslak hacimler zemini seramik, duvarlar fayans kaplamadır. İç kapılar Amerikan panel, pencereler pvc doğrama, dış kapısı çelik kapıdır. Merdivenler mermer kaplamadır.  

Not: Yozgat İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından eski parsel numarasına göre (615 parsel) düzenlenmiş, Depolama binası için verilmiş 23.05.2013 tarih ve 2012/20 belge numaralı ve 1 katlı ev için verilmiş 04.01.2013 tarih ve 2013/6 belge numaralı 2 adet yapı ruhsat belgesi bulunmaktadır. 13.03.2014 tarihli yapı kullanma izni mevcuttur. Depo Binası Yapı Sınıfı 2/B, Toplam inşaat Alanı : 1881m2 Toplam kat Adedi 2, Toplam Yükseklik 6,50m'dir. 1 Katlı Ev Yapı Sınıfı 3/A Toplam inşaat Alanı : 80m2 Toplam Kat Adedi 1, Toplam Yükseklik 3,00m'dir. Eski parsel numarasına göre (615 parsel) düzenlenmiş depo binası için verilmiş 13.03.2014 tarih ve 2014/3 belge numaralı Yapı Kullanma izin Belgesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde mevcutta bulunan yapılar toplam brüt 2041 m2, yasalda ise 1961 m² kullanım alanlıdır. 

Ulaşım: Ankara Bulvarından Yozgat Sivas Karayoluna girilerek Sivas istikametinde yaklaşık 6,5 Km ilerledikten ve Yozgat Şeker Fabrikasını geçtikten sonra dörtyol kavşağından sol tarafa dönülerek Tokat Karayoluna girilir ve sağ tarafta T.C Karayolları 65. şube şefliği Sorgun Bakım Evi yanında bulunmakta olan taşınmaza ulaşılmaktadır. Binanın ilçe merkezine mesafesi yaklaşık olarak 7 Km civarındadır. Ulaşım Yozgat-Sivas karayolu üzerinden özel araçlar ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. Taşınmaz Yozgat ili, Sorgun ilçesi, Cihanşarlı Köyü sınırları içerisinde konumlu olup, düzenli gelişmekte, genel olarak zemin kattan oluşan depolama alanlarının bulunduğu bölgedir. Bölgede yapılaşma %5 seviyelerindedir. Taşınmazın çevresi depolama alanları şekilde gelişmiştir. Bölgedeki yapılaşma oranı %5 seviyesindedir. Aynı bölgede T.C Karayolları 65. Şube Şefliği Sorgun Bakım Evi, Yozgat Şeker Fabrikası, Yozgat-Tokat Karayolu, Yozgat-Sivas Karayolu, Yozgat-Kayseri Karayollarını birbirine bağlayan dört yol kavşağı ile ekili ve boş tarım arazileri bulunmaktadır.