1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Yola Cepheli Yerleşim Merkezine Yakın Geniş Kullanımlı Bağ

Sahibinden 8550m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18508
Metre Kare 8550m2
Ada 6052
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli, İzmit, Kulfallı Mahallesi, 6052 ada 9 parsel

Açıklama

GENİŞ KULLANIMLI, MAHALLE MERKEZİNE YAKIN KONUMDA, YOLA CEPHELİ BAĞ

Özellikler: Taşınmaz Kocaeli ili, İzmit ilçesi, Kulfallı Mahallesi, 6052 ada 9 parselde konumlu olup 8550 m2 alanlı ve bağ vasıflıdır.

Bağ niteliğinde olup %5 konut imarı bulunmaktadır. Kadastral resmi yolu mevcuttur ve yola 195 m cephelidir. En yakın İmar yerleşim alanına 350 metre mesafededir. E-5 ve E-80 TEM oto yoluna 1.3 km, İZMİT merkeze 4 km, İSTANBUL il sınırına 50 km mesafededir. Elektrik ve su alma imkanı mevcuttur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.