1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Yalova Merkez'de İskanlı 220 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 220m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18285
Metre Kare 220m2
Ada 725
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Kullanım Durumu Boş
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İSMETPAŞA MAH. DOKTOR KENAN AKÇURA SOK. YALOVA/MERKEZ

Açıklama

MERKEZİ, ULAŞIM AVANTAJLI, SOSYAL DONATI ALANLARINA YAKIN, KAT İRTİFAK PROJELİ, İSKANLI 220 M2 DÜKKAN

Özellikler: C blok C1 giriş 12 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkan vasıflı taşınmaz 68 m2 depo, 152 m2 dükkan olmak üzere toplam 220 m2 alanlıdır. Isınma sistemi kombidir. bina girişine göre sağ taraftadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Yalova Devlet Hastanesi, Royal Blue Sitesi, Yalova Adliyesi ve yürüme mesafesinde Atatürk Yürüyen Köşk’ü bulunmaktadır. Bölgede genellikle yazlık amaçlı kullanılan 2-3 katlı eski tarihli siteler bulunmaktadır ancak taşınmazın karşısında inşa edilen Royal Blue Sitesi ve taşınmazın konumlu olduğu sitenin bölgede inşa edilmesi ile yıl boyu konaklama oranı artmış olup zemin katları dükkan olarak kullanıldığı için ticaret hareketlenmiştir.

Not: Tapuda Süleymanbey Mahallesi'ne kayıtlıdır. Yapı kullanım izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.