Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Yalova Merkez İsmetpaşa Mahallesi'nde 40 m2 Stüdyo Daire

Vakıftan 1 + 0 40m2

Özellikler

Tapu no 6813
Pafta 0
Ada 1372
Parsel 59
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 48
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm H 198

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İsmetpaşa Mahallesi, Hakim Sadettin Berki Caddesi, Tunçalp Sitesi, H Blok, No:8H, Daire:198, Merkez/YALOVA

Yalova Merkez İsmetpaşa Mahallesi'nde 40 m2 Stüdyo Daire

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım için; Yalova İli'nin önemli ulaşım akslarından olan Atatürk Bulvarı (D-575 Karayolu) üzerinde şehir merkezinden İzmit istikametine doğru ilerlenir. Dörtyol Mevki'den mecburi sola doğru dönülür, yaklaşık 1,9 km ilerlenir ve Yalova Devlet Hastanesi kavşağına ulaşılır. Kavşaktan sola hastane istikametine doğru dönülür ve yaklaşık 260 kuzey yönüne ilerlenir. Gayrimenkulün konumlu olduğu Tunçalp Sitesi Hakim Sadrettin Berki Caddesi üzerinde 8 kapı numarası ile konumlanmaktadır. Konu taşınmaz site içinde girişe göre sağ kolda konumlu 2. sıra blok olan H blokta 1. normal katta konumludur.

Özellikler: Gayrimenkul oda, açık mutfak, banyo-wc ve balkon hacimlerinden yaklaşık brüt: 40 m2 kullanım alanlıdır. Site girişinden bakıldığında en sağda ve 2. sırada yer alan H blokta, 1. normal katta ve ortada konumludur.Giriş kapıları çelik kapı, yerler kuru hacimlerde laminant parke, ıslak hacimlerde seramik döşeli olup bakımlı durumdadır. Duvarlar ve tavan kuru hacimlerde plastik badanalı, ıslak hacimlerde tavana kadar fayans döşelidir. Pencereler ve balkon kapıları PVC doğramalıdır. Mutfak tezgahı granit olup altında ve üstünde MDF-lake dolaplar mevcuttur. Banyo-wc’de duşa kabin, klozet ve lavabosu bulunmaktadır. İç özellikleri bakımından bakımlı ve yenilenmiş durumdadır. Site genel olarak yazlık konseptli olduğundan binada ısıtma sistemi bulunmamakta olup klima tesisatı bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul zemin+3 normal katlı inşa edilmiş 6 blok şeklinde toplam 10 adet binadan oluşmaktadır.Parsel düz bir arazi yapısında olup düzgün olmayan dörtgen şekle sahiptir. Kuzeyde Marmara Denizi, güneyde Hakim Sadrettin Berki Caddesi ve diğer yönlerde komşu parsellere cephelidir. Taşınmazın doğu cephesindeki parselde benzer nitelikteki Nadir Sitesi konumludur.

Not: 14.06.1969 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde bulunan takyidat nedeniyle nakit alıma uygundur. Taşınmaz kıyı kenar çizgisinde olup, kredili alıma uygun değildir.