COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Merkez İsmet Paşa Mahallesinde 3+1 daire 148m2

Bankadan 3 + 1 148m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12800
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 148m2
Ada 725
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B1 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İsmet Paşa Mahallesi 125.1 Sokak No:3 B1 blok Daire:9 Merkez/ Yalova

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Mesken bina girişine göre sağ-ön kolda, 3. normal katta konumludur. 20/4000 arsa paylı, 3. normal katta konumlu, mesken vasıflı 9 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz mimari projesine göre normal katta 3 oda, antre, hol, salon, mutfak, 2 balkon, 2 banyo hacimlerinden olusmakta olup brüt ~ 148 m2 alana sahiptir. 9 bağımsız bölüm numaralı mesken: zeminleri laminat parke ile kaplı, ıslak hacimlerde granit karo ile kaplıdır. Mutfakta, mdf kaplı dolaplar ve granit tezgah takılı olup set üstü ocak, davlumbaz ve mikrodalga fırın bulunmaktadır. Banyoda duvarlar seramik kaplı, klozet ve duşakabin takılıdır. İç mekan kapıları membran doğrama, daireye giriş kapısı çelik doğramadır. Duvarlarda saten boya ile boyalıdır. Blokta bulanan bağımsız bölümler % 100 inşaat seviyesindedir.
Meskenin içerisinde bulunan bina 725 ada 4 parselde 6340,47 m2 yüz ölçümüne sahip arsa üzerinde betonarme yapı türünde inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul 5 katlı olup bodrum+zemin+ 3 normal kat+çatı katı şeklinde inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulde otopark ve asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Yalova-İzmit Karayolu üzerinden İzmit istikametine giderken Yalova Devlet Hastanesi kavşağından sola dönülür ve yaklaşık 250 metre kuzey yönünde ilerledikten sonra konu taşınmaz sağ kolda konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde, Yalova Devlet Hastanesi, Royal Blue Sitesi, Yalova Adliyesi ve yürüme mesafesinde Atatürk Yürüyen Köşk’ü bulunmaktadır. Bölgenin altyapısı tamamlanmış olup, istifadesi tamdır. Taşınmaza özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile ulaşım oldukça kolay sağlanmaktadır. Bölgede genellikle yazlık amaçlı kullanılan 2-3 katlı eski tarihli siteler bulunmaktadır ancak konu taşınmazın karşısında inşa edilen Royal Blue Sitesi ve taşınmazın konumlu olduğu sitenin bölgede inşa edilmesi ile yıl boyu konaklama oranı artmış olup zemin katları dükkan olarak kullanıldığı için ticaret hareketlenmiştir. Taşınmazın bulunduğu bölge konut fonksiyonlu olarak gelişme göstermiş olup çevrede çok sayıda konut amaçlı kullanılan yapılar mevcuttur. Alt yapısı tamamlanmış olan bölgede tüm kamusal hizmetlerden istifade edilmektedir.

Not: 26.03.2018 tarihli yapı kullanım izin belgesi vardır.