COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Merkez Gazi Osman Paşa Mahallesinde 114 m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 114m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12803
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 114m2
Ada 1477
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Gaziosmanpaşa Mahallesi, 1. Sokak No:14 Merkez/Yalova

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 2 banyo ve 1 balkondan oluşmaktadır. Bina girişi karşımıza alındığında son katta sol tarafta, cepheli olduğu yoldan bakıldığında arkada, kuzey, güney ve batı yönlerine cephelidir. İç kapı amerikan ve pencere doğramları pvc mamul olup pencereler çift camlıdır. Daire giriş kapısı çelik kapıdır. Antre, salon, odalar ve mutfak laminant parkedir. Normal katta merdivenin hole alındığı, salon önündeki balkonun kapatıldığı, salonda ki mutfak nişinin yapılmadığı, çatı katta oda ve banyonun terasa doğru büyütüldüğü ve terasta mutfak yapılarak terasın bir kısmının kapatıldığı tespit edilmiştir. Normal kat alan olarak projesine uyumlu iç planda değişikler olmuştur. Çatı katında ise yapılan genişlemeler ve plan değişiklikleri ile kapalı alanda toplam 34 m² alan elde edilmiştir. Taşınmaz bakımsız olup içeriden sökülecek tüm malzemeler sökülmüş, daire terası su dolmuş, çatı kat ve normal kat su almış, duvarlar ve tavanlar korozyona uğramıştır. Özellikle su biriken terasın altında yer alan odanın tavanlarında çökmeler/dökülmeler gözlenmektedir.Mutfak ve banyo tamamen sökülmüş, radyatör ve kombiler ile priz kapakları ve aydınlatma malzemeleri alınmıştır. Dairenin kapsamlı bir tadilata ihtiyacı vardır. 
Ana taşınmaz 1 bodrum, zemin, 3 normal ve 1 çatı katından oluşmaktadır. Otopark mevcuttur. 3. Sınıf, B Grubu bir yapıdır.

Ulaşım:  Bölgenin ana arteri olan Kemer Köprü Caddesi üzerinde kuzey istikametine doğru ilerlerken sağ kolda kalan Gaziosmanpaşa Caddesi’ne girilir ve ~55 m düz gidilir. Daha sonra sol kolda kalan 1. Sokak’a girilir ve ~54 m düz gidilir ve taşınmaz sol kolda konumludur. Taşınmazın bina girişi sol yan cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede; Gaziosmanpaşa Camii, Gaziosmanpaşa İlkokulu ve çeşitli sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge konut nitelikli yapılaşmaya hâkim olup ayrık nizam binalar yer almaktadır. Bölge yapılaşma hızı orta olup, alt yapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım, özel araç ve toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır.
Not: 20.04.2011 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.