COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Çınarcık Çamlık Mahallesinde 2+1 86 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 86m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12531
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 86m2
Ada 106
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çamlık Mahallesi,Metin Aslan Caddesi Haksan Sitesi B Blok No:58/18 Çınarcık/YALOVA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Çınarcık girişinde, YAZ-KIŞ KULLANIMA UYGUN BÖLGEDE, denize iki adım, site içerisinde, 2 oda salon 86.00 m2, LEBİDERYA MANZARALI SON KAT DAİRE
Özellikler:
Taşınmazın bulunduğu blok parselin kuzey-­batı cephesindeki blok olup, gayrimenkul zemin kattan yapılan bina girişine göre sağ arka cephede yer almakta olup, projesine göre yaklaşık brüt 86 m2 kullanım alanına sahiptir. Salon, 2 oda, mutfak, antre, banyo ve balkon alanlarından oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Ana gayrimenkul 2906,64 m2 yüz ölçümlü, 106 ada 2 parsel üzerine ayrık nizam yapı 
düzeninde,betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş bina dahilinde yer almaktadır. Parsel üzerinde vaziyet planına göre 4 adet blok , yerinde ise 3 adet blok bulunmaktadır. Yapılan inceleme ve araştırmalarda depremde söz konusu A bloğun yıkılmış olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazda ise hasar kaydı yoktur hasarsız olarak belirtilmiştir. Taşınmazın konumlandığı B Blok parselin kuzeybatısında konumludur ve bodrum kat, zemin kat , 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Bina girişi, projesine uygun olarak zemin kattan doğu cepheden sağlanmaktadır. Vaziyet planında bina girişleri gösterilmemiş olup, bodrum katta yer alan dükkanların konumundan anlaşılmaktadır. Bodrum katta 2 adet dükkan, sığınak ve kömürlükler,zemin kat ve normal katların herbirinde 4'er adet mesken olmak üzere toplam 22 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi boyalıdır. Giriş kapısı demir doğramadır. 
Ulaşım: Çınarcık 
girişinde Çınarcık mezarlığına gelmeden 300 m önce yolun sol tarafında kalan gayrimenkule ulaşılır. Bölge alt yapı hizmetlerinden tamamen faydalanmaktadır. Yakın çevresinde batısında Çınarcık Mezarlığı röper noktası olabilecek yapılar bulunmaktadır. Taşınmaz %40 yazlık olarak kullanılan bölgede yer almaktadır.
Not: 23/03/1994 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.