1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Yalova Armutlu Karşıyaka Mahallesi'nde 2146 m2 Arsa

Bankadan 2146m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17241
Metre Kare 2146m2
Ada 253
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mah.Tavşantepe Mevkii 253 Ada 7 Parsel Armutlu/Yalova

Uzman Görüşü

Taşınmazın 2146 m2 alana sahip olması, imar yoluna cepheli olması, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Okul Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlıyor olması, taşınmaza yakın konumda Armutlu Toki Konutları ve Armutlu Meslek Yüksek Okulu olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 253 ada 7 parselde yer alan taşınmaz 2146,70 m2 alanlı olup arsa vasıflıdır. 

Taşınmaz Yalova ili Armutlu ilçesi Tapu Müdürlüğünde Karşıyaka Mahallesi Tavşantepe Mevkii 253 Ada 7 Parsel ile belirli 2146,70 m2 yüz ölçüme sahip Arsa olarak tescil edilmiş imar parselidir. Eğimli arazi üzerinde konumludur. Parsel üzerinde üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Mahallinde parselin sınırları belirtilmemiş, arazi etrafı çevrilmemiştir. İmar yoluna cephelidir. Konumu itibari ile uzak deniz manzaralıdır. Mahallinde araç kullanımına uygun toprak yola cephe durumdadır. Bölgede alt yapı çalışmaları devam etmektedir. Armutlu Belediyesinde yapılan incelemede taşınmaza dair herhangi bir yasal evrak bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz: (253 Ada, 7 Parsel) Yalova ili, Armutlu ilçesi, Karşıyaka Mahallesi, Tavşantepe Mevkii adresinde kaindir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı yapılaşma ve boş parseller söz konusudur. Yapılaşmanın düşük yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar orta ve uzun mesafeden karşılanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Okul Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler Armutlu Toki Konutları ve Armutlu Meslek Yüksek Okulu olarak ifade edilebilir. Bölgesel alt yapı ihtiyacı yeterli derecede karşılayabilmektedir.

Not: İmar durum bilgileri gelince güncellenecektir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.