COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Armutlu Bayır Mahallesi Armutlu Modern'de 100 m2 Dükkan

Bankadan 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11921
Metre Kare 100m2
Ada 369
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm A Blok C Girişi 7
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yalova İli Armutlu İlçesi, Bayır Mahallesi, Yılandar Caddesi, No:35, A blok, C giriş, K:zemin, dükkan no:7 posta adresinde yer almaktadır.

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Yalova İli Armutlu İlçesi, Bayır Mahallesi, Yılandar Caddesi, No:35, A blok, C giriş, K:zemin, dükkan no:7 posta adresinde yer almaktadır. Tarif olarak; İskele Camiinden doğu istikametinde Yılandar Caddesi boyunca yaklaşık olarak 300 m düz gidildikten sonra taşınmaz yolun sol tarafında konumludur. 

Özellikler: Taşınmaz 4514 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizam yapı düzeninde, B.A.K. yapı tarzında, A- B- C- D olmak üzere 4 bloklu olarak inşa edilmiştir. A Blok, A, B, C olmak üzere 3 girişli, zemin kat + 3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. A Bloğun zemin katında 3 adet dükkan, 3 normal katında her katında 6’şar adet mesken olmak üzere A Blokta toplam 21 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi 1 normal katından ve kuzey cephesinden sağlamaktadır. Binaya giriş kapısı alüminyum doğrama, katlar arası bağlantıyı sağlayan merdivenler mermer kaplı ve korkulukları boru profil tiplidir. Merdiven kovası dolan saten boya ile boyalıdır. Taşınmaz yeni yapıda olup, tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır. Taşınmazlar 4 Bloklu, Armutlu Modem Evlerinde yer almaktadır. Armutlu Modern Evlerinde toplam 81 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmaz binanın zemin katında yer almaktadır.