1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Yalova Altınova Subaşı'nda Tribleks Villa

Sahibinden 5 + 1 175m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17720
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 0
Parsel 1718
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 3
Arsa Yüzölçümü 447

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

70. Sk No:4, Subaşı Bld, 77702 Subaşı/Altınova/Yalova (yerinde bina numarası :9)

Uzman Görüşü

Taşınmazın bahçeli olması, konumunun merkezi olması, imar planında konut alanı içerisinde olması, ısı yalıtımının olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Yalova İlçesi Subaşı Beldesi 'nde yer almaktadır. 447,02 m2 arsa üzerinde net kullanım  alanı 175 m2 olan 5+1 kullanımlı tripleks villadır. Taşınmazın tapu vasfı ARSA'dır. 2 adet banyosu ve kapalı mutfağı vardır, taşınmazın ısı yalıtımı mevcuttur. Kapıda doğalgaz vardır.

Not: Taşınmaz tapuda Yalova ili, Altınova ilçesi Çavuşçifliği Mahallesi'ne kayıtlı ARSA TAPULU 1718 parseldir. 17178 parsel ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÖYÜ D130 KARAYOLU GÜNEYİ 1/1000 ÖLÇEKLİ REVİZYON İMAR PLANI'nda KONUT ALANI'NDA olup, 2 kat ayrık nizam Emsal 0,60 TAKS,0,30'dur. Güncel yapılaşma koşullarını ilgili belediyeden teyit edebilirsiniz. Taşınmaz dubleks olarak inşa edilmiş, çatı katı yükseltilip 3. kat haline getirilmiştir. Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.