COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Uşak Merkez Ünalan Mahallesinde Depolu Dükkan

Bankadan 200m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12333
Metre Kare 200m2
Ada 717
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ÜNALAN Mah. BARBAROS Cad. No: 156 B / 0 MERKEZ / UŞAK (UAVTN: 2797642655)

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Bodrum+Zemin Katta Kaim 200/851 Arsa Paylı 12 BB No'lu "DEPOLU İŞYERİ" olup: Onaylı mimari projesine de uygun olarak Barbaros Caddesi istikametine göre sol kolda, bodrum ve zemin kattadır. Depolu dükkan olarak kullanılan taşınmazın zemin katı onaylı mimari projesine göre 100 m2 ve bodrum katı mimari projesine göre 100 m2 alana sahiptir. Taşınmazın cadde cephesi 5,45 metre olup derinliği 19,44 metredir. Taşınmazın vitrini ve giriş kapısı alüminyum malzemeden mamüldür. Dışarıdan yapılan incelemeye göre taşınmazın zemin katında zemini seramik kaplı olup duvarları plastik boyalıdır. Bodrum katı görülememiştir. Petekler montajı da yapılmış olan taşınmaz tamamlanmış kabul edilmiştir. Taşınmaz bireysel kombi ile ısınmaktadır.

Bina genelinde 2 adet depolu işyeri, 2 adet çatı arası piyesli mesken ve 8 adet mesken olmak üzere toplam 12 adet bb mevcuttur. Bina girişi güney cepheden, zemin kattan, Barbaros Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi klasik sıva üzeri akrilik boyalıdır. Dış cephe yalıtımı da uygulanmıştır.
Ulaşım: "Salı Pazarı Civarı" olarak da bilinen bir mevkide, cadde cepheli olarak konumlu olan taşınmazın ulaşımı kolay ve rahat olup yoları asfalttır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle emsal nitelikte bitişik nizam bodrum + 4-5 katlı zemin katları kısmen mesken kısmen işyeri olan binalar olacak şekilde yapılaşma mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu bölge konut fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Ancak cadde üzerinde zemin katlar özellikle yeni yapı binalarda kısmen iş yeri olarak kullanılmaktadır. Sosyal hayatın gerektirdiği sosyal donatı alanları kısa mesafelerde mevcuttur. Taşınmazın kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.
Not: 06/05/2016 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.