1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ümraniye Yamanevler'de Merkezi Konumda Yüksek Kira Getirili 2+1 Sıfır Daire

Sahibinden 2 + 1 64m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18282
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 64m2
Ada 874
Parsel 51
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 4
Kullanım Durumu Boş
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Zeytindalı Sokağı Yaman Evler, 34768 Ümraniye/İstanbul

Açıklama

METROYA , HASTANEYE, ÜNİVERSİTEYE YAKIN YÜKSEK KİRA GETİRİLİ 2+1 SIFIR DAİRE FIRSATI 

Özellikler: Ümraniye Yaman Evler'de 4 tarafı açık iki sokağa cepheli sıfır binanın 3. katında yer alan 8 numaralı dairedir. Binada asansör mevcuttur. 
29 Mayıs Vakıf Üniversitesinin ana ve tali kampüslerine 5 dakikalık yürüyüş ile ulaşılabilmektedir. Ümraniye eğitim araştırma hastanesi, bölgede bulunan iki AVM ve yine bölgede bulunan is merkezleri ile plazalar yürüme mesafesindendir. Üsküdar Çekmeköy metrosu da 5 dakikalık yürüme mesafesinde olup Ümraniye'nin merkezi noktası sayılabilecek konumdaki mülktür. Yukarıda bahsettiğimiz Hastahane, üniversite, iş merkezleri ve metroya yakınlığı dolayısıyla beyaz yakalıların çalışma merkezinde olduğundan talep yüksektir. 2+1 dairelerin ortalama kira getirilileri 2500 - 3000 TL civarındadır.

Not: 2 ay içinde iskanın alınacaktır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.