COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Vakfıkebir Kemaliye Mahallesinde 89 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 89m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12174
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 89m2
Ada 658
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KEMALİYE Mah. GÜLBAHARHATUN Cad. No: 83 K:3 D:7 VAKFIKEBİR / TRABZON

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Gülbahar Hatun Caddesine cepheli ŞAHANE KONUMDA, Vakfıkebir Otobüs Terminaline birkaç adım, pencere doğramaları pvc, camlar çiftcam, bina kapısı demir, merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplama, MERKEZİ ISITMALI, 2 oda salon 89.00 m2, İSKNALI BİNADA ARA KAT FIRSATI
Özellikler: Taşınmaz binanın 3. normal katında , güney ve batı cepheli 7 bağımsız bölüm numaralı mesken olup ; onaylı mimari projeye göre yaklaşık brüt 89 m2 ve salon, hol, mutfak, 2 oda, banyo, tuvalet, balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Dışarıdan inceleme yapıldığı için projeye uygunluğu ve iç dekorasyon özellikleri tespit edilememiştir. Gayrimenkulün bulunduğu bina; bodrum kat, zemin kat, 4 adet normal kattan oluşur. Toplam 8 adet bağımsız bölüm şeklinde projelendirilmiştir. Bina girişi projeye göre zemin kat seviyesinden ve güney cephedendir. Binanın dış cephesi sıva üzeri boya, pencere doğramaları pvc, camlar çiftcam, bina kapısı demir, merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Binada merkezi ısıtma sistemi bulunmakta (bodrum kattaki deponun bir kısmı kazan dairesine dönüştürülmüştür), asansör ve otopark bulunmamaktadır.

Ulaşım:  Gülbahar Hatun Caddesine cepheli olup; yaklaşık 30 metre batısında Vakfıkebir Otobüs Terminali bulunmaktadır. Gayrimenkul çarşı mevkiinin en hareketli noktasının yaklaşık 150 metre kuzeydoğusunda konumlu olup, çevre yapılaşmasına bakıldığında; mevcut cadde ve sokakların her iki kenarı boyunca genelde bitişik nizamda sıralanmış konut, konut+iş yeri amaçlı binalar, ve kamu binaları göze çarpmaktadır.
Not: 22.06.2007 tarihli yapı kullanım izin belgesi mevcuttur.