1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Trabzon Ortahisar Yeşilyurt Mahallesinde 4.098 m2 Fındık Bahçesi

Şirketten 4098m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 11077
Metre Kare 4098m2
Ada 126
Parsel 56
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Trabzon İli, Ortahisar İlçesi, Yeşilyurt Mahallesi, Çambaşı Mevkii 126 ada 56 parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın bulunduğu arazinin verimli olması avantajıdır.

Açıklama

Ulaşım: Trabzon İli, Ortahisar İlçesi, Yeşilyurt Mahallesi, Çambaşı Mevkiinde bulunan fındıklıktan oluşan arazidir. Taşınmaza ulaşım ana arterlerden Trabzon-Rize yolu üzerinden bu yolu dik kesen Anadolu caddesinden sağlanır. Değirmendere kavşağından başlayan Anadolu caddesi boyunca yaklaşık 3,4 km gidildikten sonra Deliklitaş tüneli gelemeden önceki kavşaktan sağa Dolaylı Alt Kol yoluna girilir. Bu yolda yaklaşık 4 km gittikten sonra bu yolun sonunda sola “U” dönüşü yapılıp Dolaylı Kayalık yoluna girilir. Bu yolda yaklaşık 1,35 km gittikten sonra sola Göller yoluna girilir. Bu yolda yaklaşık 2,10 km gittikten sonra sola Dolaylı Orta yoluna girilir. Bu yolda yaklaşık 1,05 km gittikten sonra sola Dolaylı Baş yoluna girilir. Bu yolda yaklaşık 1,03 km gittikten sonra sağa Dolaylı Baş yoluna devam edilir. Bu yolda yaklaşık 1km gittikten sonra sola Yeşilyurt Okul yoluna girilir. Bu yolda yaklaşık 315 m gittikten sonra 126/56 nolu parsel bu noktanın yaklaşık 265 m kuzeyinde bulunmaktadır. 

Özellikler: 126 ada 56 parselde bulunan 4098,57 m2 yüzölçümlü “Fındık Bahçesi” vasıflı taşınmazdır. Ana kadastral yola cepheleri yoktur. Parsele ulaşabilen herhangi bir yol tespit edilememiştir. Dik eğimli vasıfdır. Çevresinde sık ormanlık bulunmaktadır. Parselin doğal bitki örtüsü ,topoğrafya ve güvenlik sebepleriyle çıplak gözlen incelenememiştir. 

Not: ; Bu alanlarda, 3194 sayılı İmar Kanununun 27.maddesi kapsamında kalan hayvancılık amaçlı yapılar hariç hayvancılık amaçlı yatırım yapılmasına izin verilmez. Çiftçinin barınabileceği yapı emsale dahil olup İnşaat alanı 150 m2’yi geçemez, Tarımsal amaçlı yapılar için E(Emsal) = 0,05’dur. Bu alanlarda örtü altı tarım yapılması durumunda sera yapıları emsale dahil değildir. Bir parsel üzerinde müştemilat ve tarımsal amaçlı yapılar hariç birden fazla yapı yapılamaz. Müştemilat binaları inşaat alanına dahildir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.