Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Trabzon Ortahisar Sanayi Mahallesinde 181 m2 İmarlı Arsa

Vakıftan 181m2

Özellikler

Tapu no 9225
Ada 1073
Parsel 181
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0.00000001

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Trabzon İli, Ortahisar İlçesi, Sanayi Mahallesi 1073 ada 181 parsel

Trabzon Ortahisar Sanayi Mahallesinde 181 m2 İmarlı Arsa

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana ulaşım akslarından olan Değirmende Kavşağı’ndan sağ kol yönünde Anadolu Bulvarı üzerine çıkılarak yaklaşık 550 m devam edilerek sağ kol yönünde Terminal Sokak üzerine çıkılır, yaklaşık 80 m sonra sağ kol yönünde ulaşım sağlanır. Gayrimenkul şehrin ticari olarak küçük sanayi ve tamirhanelerin yer aldığı bölgede yer alması nedeni ile yakın çevresinde az sayıda boş arsalar ve alt katları tamirhane, üst katları mesken kullanımlı betonarme yapılar, Trabzon Şehirler Arası Otobüs Terminali, Demirkırlar Sanayi Sitesi ve Bağkur Sanayi Sitesi yer almaktadır. Gayrimenkule ulaşım özel araçlarla ve toplu taşınma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmaz Trabzon Şehirler Arası Otobüs Terminali’nin yaklaşık 150 m doğusunda Anadolu Bulvarına yaklaşık 70 m mesafededir.  Gayrimenkulün bulunduğu bölge, Ortahisar Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup, altyapıya sahiptir.
Özellikler: 1073 Ada 181 no.lu parselde kayıtlı “Arsa” nitelikli gayrimenkulün yüzölçümü 
181,28 m²’dir. Konu gayrimenkul geometrik olarak dikdörtgen şekle sahip olup, düz bir topoğrafik yapıdadır. Parselin batı yönde kadastral yola yaklaşık 8 m cephesi bulunmakta olup, diğer yönlerde komşu parsellerle sınırlıdır. Parsel Terminal Sokak cepheli olup ulaşımı oldukça kolay sağlanmaktadır. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Bölgede altyapı imkanları mevcuttur.
Parselin 1/1000 ölçekli "Uygulama İmar Planı" kapsamında “Konut+Ticaret Alanı” 
imarlı olduğu ve yerinin doğru olduğu öğrenilmiştir.Yapılaşma şartları Yapı Nizamı = Bitişik Bina Yüksekliği (H)= 15.50 m (5 kat) olarak belirtilmiştir. Taşınmaz hisseli olup, tüm hissedarlar satışa uygunluk vermiştir.