Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Ortahisar Bulak Mahallesi'nde 7067m2 Tarla

Bankadan 7067m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15267
Metre Kare:
7067m2
Ada:
124
Parsel:
24
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BULAK MAHALLESİ, KIŞLA MEVKİİ, 124 ADA 24 PARSEL, ORTAHİSAR / TRABZON

Uzman Görüşü

Taşınmaz manzara avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 124 ada 24 nolu parsel 7.067,70m2 alanlı ÇALILIK vasıflıdır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Parselin dört cephesi komşu parsellere cephelidir. Parsel üzerinde yer yer fındık ocakları bulunmaktadır. Parsel oldukça eğimli topografik yapıya sahiptir. Geometrik olarak amorf şekle sahiptir. Tam şekli rapor ekinde sunulmuştur. Konum teyidi kadastral paftası yardımı ile bölgesel olarak gerçekleştirilmiştir. Ayrıca dijital ortamda CBS sisteminden yararlanılmıştır. Parselin sulama özelliği bulunmaktadır. Sulu tarım niteliğindedir.

Ulaşım: Trabzon ili, Ortahisar İlçesi, Bulak Mahallesi, 124 ada 24 nolu parseldir. Taşınmaza ulaşım için; yöre halkı tarafından herkesçe bilindik Bulak Mahalle muhtarlığının yaklaşık 100 metre batısındaki Bulak Köyü yolu üzerinde yaklaşık 230 metre ve batı istikamette yaklaşık 200 metre ilerlenildiğinde sol kolda ekspertize konu taşınmaza ulaşılmaktadır. Bulak Mahallesi Muhtarlığına yaklaşık 300m, Mektebim Ortahisar Kampüsüne yaklaşık 2,8km mesafededir. Taşınmaza ulaşım özel araç imkanı ile sağlanmakta olup kısmen ulaşım problemi bulunmaktadır. Parsel yakınında, fındıklık, tarla, çalılık, köy yerleşim yeri, taş ocakları ve boş parseller bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölge, Köy yerleşim alanı, fındık bahçesi ve boş tarla olarak kullanılmaktadır. Bölge halkı geçim kaynağı çiftçilik olup ağırlık olarak fındıkçılık ile uğraşmaktadır. Ayrıca denize kıyısı olan şehirde yaşıyor olmaları sebebiyle balıkçılık da yapılmaktadır.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.