Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Çarşıbaşı Büyükdere Caddesi'nde İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22041
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
90m2
Ada:
298
Parsel:
31
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
14
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
İskan Tarihi:
10/03/2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

"BÜYÜKDERE MAHALLESİ, BÜYÜKDERE CADDESİ, NO:7, SEHİR APARTMANI, K:ZEMİN, D:2 ÇARŞIBAŞI/TRABZON"

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Trabzon İli, Çarşıbaşı İlçesi, Büyükdere Mahallesi ve 298 ada, 31 nolu parselde konumlu 13 dış kapı numaralı Sehir Apartmanının, zemin katında konumlu olan 2 bağımsız bölüm nolu dairesidir. 

Büyükdere Mahallesi 298 ada 31 parseldeki, 575,17 m2 yüz ölçümlü, Yedi Katlı Betonarme Apartman ve Arsası nitelikli parsel üzerinde Ayrık nizam, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş, 13 dış kapı numaralı Sehir Apartmanında yer almaktadır. Bina onaylı mimari projesine göre; Bodrum + Zemin + 5 Normal olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Binanın, bodrum katında (yönetici odası, kazan dairesi, yakacak deposu), zemin katında (bina girişi, 1,2 bb nolu meskenler), 5 adet normal kat (kata 2 adet olmak üzere 312 bağımsız bölüm numaralı toplam 10 adet mesken) şeklinde projelendirilmiştir. Bina bünyesinde 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş holünün tabanları seramik ve kat hollerinin zeminleri mermer, duvarları ve tavanları saten boyalıdır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Bina bünyesinde ısınma merkezi sistem ile sağlanmakta olup bina bünyesinde asansör bulunmaktadır. Bina bünyesinde otopark alanı bulunmamaktadır.

Gayrimenkul söz konusu binanın, zemin katındaki, bina girişine göre sağ tarafta konumlu güney, batı ve doğu cepheli 2 bağımsız bölüm numaralı mesken olup onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 90 m2 alanlı ve salon, mutfak, 2 yatak odası, banyo, antre, wclav, hol hacimlerinden oluşmaktadırlar. Mahallinde dışarıdan bakılarak yapılan incelemelere göre meskenin pencere doğramaları pvc, camlar ısıcam, daire giriş kapısı çelik kapıdır. Meskenin ısınması projesine ve ruhsatına göre merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır. Meskenin içerisine girilememiş olup, iç özellikleri hakkında bilgi verilememektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.