COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tokat Turhal Kızkayası Mahallesi'nde 4989 m2 Bina ve Arsası

Bankadan 1 4989m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16901
Oda Sayısı 1
Metre Kare 4989m2
Ada 103
Parsel 41
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 4989

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızkayası Köyü, Gödes Mevkii, 103 Ada 41 Parsel Turhal/Tokat

Açıklama

Özellikler: 103 Ada 41 parselde yer alan taşınmaz 4989,85 m2 alanlıdır. Tapu niteliği Kargir Beş Ahır Üç Evi İki Samanlık Bir Yem Kırma Binası iki küspelik ve tarla'dır.

Ulaşım: Kızkayası Köyü, Gödes Mevkii, 103 Ada 41 Parsel Turhal/Tokat adresinde konumludur. Köy merkezine 380 m, Yeşilırmak nehrine 338 m ve Tokat Amasya yoluna 1,83 km mesafede yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.