COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesi Barbaros Mahallesi'nde 117 m2 Dükkan

Bankadan 117m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14068
Metre Kare 117m2
Ada 0
Parsel 1584
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 8
İskan Tarihi 03/06/2013
Ruhsat Tarihi 29/12/1995
Bağımsız Bölüm A2 Blok-17
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barbaros Mahallesi, Bülent Ecevit Caddesi, Koru Evleri Sitesi, No: 18/1, A2 Blok, 1. Kat, İşyeri:17 Süleymanpaşa / Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: Altınova Yeni Camii, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Tekirdağ merkeze yakın konumda, Bülent Ecevit Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat dükkan.A2 Blok zemin + 8 normal kat olmak üzere toplam 9 kattan oluşmaktadır. A2 Blok 1. normal katında yer alan işyeri nitelikli 17 nolu bağımsız bölüm yaklaşık brüt 117 m²'dir. Bina dış cepheleri klasik sıva üzeri dış cephe boyası kaplamalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir kapıdır. Bloklarda 1’er adet asansör bulunmaktadır. Taşınmazın girişi site içerisinden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçesi, Barbaros Mahallesi, Bülent Ecevit Caddesi, Koru Evleri Sitesi, No: , A2 Blok, 1. Zemin Kat, İşyeri: 17 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza Tekirdağ merkezden Kumbağ istikametinde Gazi Hasan Paşa Caddesi üzerinde devam edilirken cadde sonunda Bülent Ecevit Caddesine bağlanarak ulaşılır. Taşınmazların yer aldığı bölgede orta gelir düzeyine sahip ailelerce zemin katları işyeri ve normal katları mesken amaçlı kullanılan 5­7 katlı yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Altınova Yeni Camii, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Tekirdağ merkez yer almaktadır. Taşınmazlara Bülent Ecevit Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşılabilmektedir.

 Not: 2007 yılında alınmış yapı ruhsatı ve 2013 yılında alınmış yapı kayıt belgesi(iskanı) bulunmaktadır fakat kat irtifak tapusu vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.