Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Tekirdağ Şarköy Kızılcaterzi Köyünde 67m2 Hisseli Tarla

Vakıftan 67m2

Özellikler

Tapu no 9287
Ada 0
Parsel 177
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

: Tekirdağ ili, ġarköy ilçesi, Kızılcaterzi Mahallesi, Çiftlik Civarı Mevkii‟nde yer alan 177 parsel

Açıklama

Ulaşım: Kızılcaterzi Mahalle merkezinden Kavakköy istikametine doğru gidilirken sol kolda kalan kadastral yollar ile taşınmaza ulaşım mümkündür. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmamıştır. Sosyo-ekonomik yönden orta alt gelir grubunun mesken olarak tercih ettiği yerleşim birimidir. Taşınmazın yakın çevresinde yapılaşma olmayıp az sayıda tarım arazisi ve ormanlar yer almaktadır. Taşınmaz 1. derece site alanı içerisinde yer almaktadır.
Özellikler: 
Taşınmazın yer aldığı parsel tapu alanına göre 67.600,00 m2 yüz ölçüme sahip olup yamuk geometrik forma sahiptir. Parselin yola cephesi bulunmayıp çevresi komşu parseller ve deniz ile çevrilidir. Hafif eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Yapılan incelemelerde rapor konusu taşınmazın yaklaşık 45.000 m2 alanlı kısmında ekim yapılabildiği geriye kalan alanın deniz taşkın alanı olduğu ve ekim yapılamadığı tespit edilmiştir. 
İlgili kadastro müdürlüğünde yapılan incelemesinde parsel alanının gerçekte 89.841 m2 olduğu, ancak tapuya tescil edilirken hata yapıldığı öğrenilmiştir.
Taşınmazın 6760/676000 hissesi satılık olup, hisseye düşen pay 67,6m2dir.