1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Muratlı Naim Sav Caddesi'ne Cepheli 338 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 338m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17983
Metre Kare 338m2
Ada 272
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 33
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Muradiye Mah. Nazım Sav Cad. No: 85B 33 bb Muratlı/Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, tapu vasfının dubleks işyeri olması, 338 m2 kullanım alanına sahip olması, konumlu olduğu Konumlu olduğu Nazım Sav Caddesine yaklaşık 15 m cephesinin bulunması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, bölgedeki altyapı çalışmalarının tamamlanmış olması, yakın çevresinde okul, cami, market gibi yapıların bulunması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: "Dubleks İşyeri vasıflı, 33 no.lu bağımsız bölüm, binanın bodrum ve zemin katında yer almakta olup, bina girişine göre sol yan kolda yer almaktadır. Tasdikli mimari projesine göre zemin katı yaklaşık brüt 190 m2, bodrum katı yaklaşık brüt 148 m2 alana sahip olup dükkan ve wc alanlarından oluşmakta olup toplam 338 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın onaylı mimari projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Konumlu olduğu Nazım Sav Caddesine yaklaşık 15 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı ve vitrini ve giriş kapısı alüminyum doğrama, zeminler seramik kaplı olup, duvarları saten boyalıdır. Wc' de zemin tavana kadar seramik kaplı olup, tavanı asma tavandır. Taşınmazın tapu vasfı dubleks işyeridir.

 33 no.lu bağımsız bölümlerin bulunduğu yaklaşık 2013 yılı yapımı bina, 1071,07 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu bina projesinde ve mahallinde bodrum + zemin + 4 normal olarak inşa edilmiştir. Parsel üzerinde konu taşınmazın konumlu olduğu bina tektir. Binada, mimari projesine göre, bodrum katta; sığınak, ve otopark, zemin katta yer alan iş yerine ait 1 adet depo, zemin katta bina girişi, 32-33 nolu iş yerleri ile 1-2-3 no.lu meskenler, 1. normal katta; 4-5-6-7-8-9-10 no.lu, 2. normal katta: 11-12-13-14-15-16-17 no.lu, 3. normal katta 18-19-20-21-22-23-24 nolu, 4. normal kat 25-26-27-28-29-30-31 no.lu mesken mahalleri olmak üzere binada toplam 33 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi zemin kat güneybatı cephesinden verilmiştir. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Merdivenler ve sahanlıklar mermer kaplama olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır Dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Bina dahilinde 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Tekirdağ İli, Muratlı ilçesi, Muradiye Mahallesi, Nazım Sav Caddesi, Kaya Apt. No: 858 (33 bb) posta adreslidir. Gayrimenkulün bulunduğu binaya ulaşım için; 100. Yıl Caddesi üzerinden Nazım Sav Caddesine giriş yapıldıktan sonra takriben 530 m ilerlenildiğinde taşınmazın konumlu olduğu parsel solumuzda kalacak şekilde ulaşım sağlanmış olunur. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde okul, cami, market gibi röper noktalar yer almaktadır. Bölgenin yol, su, elektrik, doğalgaz kanalizasyon altyapı çalışmalar tamamlanmıştır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.