COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Muratlı Kurtpınar Mahallesinde 232m2 Depo

Bankadan 232m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11914
Metre Kare 232m2
Ada 169
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı -1
Ruhsat Tarihi 10/09/2013

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstiklal-Kurtpınar Mah. 46. Sokak No 7/1 Muratlı Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: 13 nolu bağımsız bölüm bodrum katın tamamında konumludur. Kullanım alanı; onaylı mimari projesi ve mahallen yapılan incelemeye göre zemin kat yaklaşık 232 m2'dir. Bağımsız bölüm projesine göre tek bölümden oluşmaktadır. Depoda zeminler; beton kaplıdır. Duvarlar; plastik boyalıdır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı demir doğrama, pencereler PVC doğramadır. Gayrimenkulün tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.
Bağımsız bölümün bulunduğu ana taşınmaz; 587,81 m2 yüz ölçümüne sahip parsel üzerinde, tek bloktan oluşan binadır. Parselin çevreleme ve peyzaj işleri tamamlanmıştır. Bağımsız bölümün dahil olduğu bina, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında ve bodrum + zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında 1 adet ticari amaçlı depo, zemin katında bina girişi ve 3 adet mesken, 3 normal katın, her birinde 3'er adet mesken olmak üzere toplam 13 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin katta doğu cepheden verilmiştir. Binada kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansör yoktur. Binada doğalgaz tesisat mevcuttur. 
Ulaşım: Ulaşım için Muratlı Belediye Başkanlığı önünden Lüleburgaz ilçesi yönünde Mustafa Kemal Atatürk Caddesi boyunca yaklaşık 625 metre ilerlendikten sonra sağa 46. Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 60 metre ilerlendiğinde yolun solunda kalan taşınmazın dahil olduğu binaya ulaşılır. Taşınmaza yakın konumda Atatürk İlkokulu ve benzer konut binaları bulunmaktadır. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanmaktadır. Bölge, genellikle orta ve alt düzey gelir gurubun ikamet ettiği bir bölge özelliğini taşımaktadır. 
Not: 10.09.2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.