COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Muratlı Kurtpınar Mahallesinde 130m2 Depo

Bankadan 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11920
Metre Kare 130m2
Ada 126
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 01/08/2012

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Istiklal Kurtpınar Mahallesi, Vatan Caddesi, No:5, D:16 Muratlı- Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: 16 nolu, bağımsız bölüm bodrum katta, Vatan Caddesi cephesine göre ön tarafta konumludur. Kullanım alanı; onaylı mimari projesine göre yaklaşık 130 m2'dir. Bağımsız bölüm projesine göre yekpare alandan oluşmaktadır. Mimari projesine aykırı olarak, rapor ekinde kat planı üzerinde gösterildiği gibi, iç kullanım alanında yaklaşık brüt 5 m2 büyüme, yaklaşık brüt 1 m2 küçülmeye sebep olan değişiklikler yapılmıştır. Ayrıca zemin katta konumlu 17 bb nolu dükkana erişen bir merdiven eklenmiştir. Taşınmazda yapılan proje dışı büyümenin değere herhangi bir katkısı bulunmadığı düşünülmektedir. Bunlar haricinde kat planı üzerinde gösterilen kolonlar hem yerinde hem de zemin kattan itibaren diğer katlarda mevcut değildir. Bu kolonların çizim hatası kaynaklı olduğu şifahi bilgisi belediye imar müdürlüğünden edinilmiştir. Depoda zeminler; beton kaplıdır. Duvarlar; sıvalıdır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı monte edilmemiş, pencereler PVC doğramadır. Binada ısınma doğalgaz sistemiyle sağlanmaktadır.
Bağımsız bölümün bulunduğu ana taşınmaz; 860,46 m2 yüz ölçümüne sahip parsel üzerinde, tek bloktan oluşan binadır. Parselin çevreleme ve peyzaj işleri tamamlanmıştır. Bağımsız bölümün dahil olduğu bina, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında ve bodrum + zemin + 3 normal + çatı kat olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında 1 adet depo, kazan dairesi ve sığınak, zemin katında bina girişi, 1 adet dükkan ve 3 adet mesken, 3 normal katının her birinde 4'er adet mesken olmak üzere; binada toplam 17 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3. Normal kat meskenler çatı dubleksi meskenlerdir. Bina girişi zemin kattan, doğu cepheden verilmiştir. Binada kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamaktan mermer kaplama, giriş bölümünde duvarlar plastik boyalıdır. Binada 1 adet asansör vardır. Binada doğalgaz tesisatı mevcuttur. 


Ulaşım: Taşınmaz; istiklal  Kurtpınar Mahallesi, Vatan Caddesi, No: 5 D:16 Muratlı Tekirdağ açık adresinde bulunan depodur. Taşınmaza ulaşım için Muratlı Belediye Başkanlığı önünden Lüleburgaz ilçesi yönünde Mustafa Kemal Atatürk Caddesi boyunca yaklaşık 190 metre ilerlendikten sonra sağa Vatan Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 75 metre ilerlendiğinde yolun solunda kalan taşınmazın dahil olduğu binaya ulaşılır. Taşınmaza yakın konumda Belediye Başkanlığı ve benzer konut binaları bulunmaktadır.


Not: 01.08.2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.