0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Merkez Çiftlikönü Mahallesi'nde 272 m2 İşyeri

Bankadan 272m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17126
Metre Kare:
272m2
Ada:
1577
Parsel:
13
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
13
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiftlikönü Mah.Köseilyas Caddesi No:89/A Süleymanpaşa Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın depolu olması, 272 m2 alana sahip olması, sokağa 8,5 metre cephesinin olması, bakımlı olması, merkezi ve kolay ulaşımlı olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 13 bağımsız bölüm no'lu depolu dükkan, binanın bodrum katında yer almaktadır. Taşınmaz, projesine göre bodrum katı tek hacimden oluşmakta olup, projesine göre yaklaşık brüt 272 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın bodrum katı zemin kat seviyesindedir. Taşınmazın Zeminleri; seramik kaplamadır. Duvarlar plastik boyalıdır. Taşınmazın camekanları alüminyum doğramadır. Isınma kombi/kalorifer ile sağlanmaktadır. Taşınmazın sokağa yaklaşık 8,5 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı işyeridir.

Taşınmazın yer aldığı Bina; bodrum+zemin+3 normal+çatı kattan oluşmaktadır. Bina girişi projesine göre ve yerinde zemin kattan sağlanmaktadır. Mimari projesine göre, bodrum katında 1 adet dükkan, zemin katında 3 adet mesken, normal katlarda 3'er adet mesken olmak üzere toplam 13 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın dış cephesi boyalıdır.

Ulaşım: Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçesi, Gündoğdu Mahallesi, çiftlik Sokak, No:BA , adresinde kain3B tapuda Gündoğdu Mah, 1577 ada, 339,34 m2 yüzölçümlü 13 parselde kayıtlı, 10/50 arsa paylı, bodrum katta yer alan (13) bağımsız bölüm numaralı "işyeri" nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; TESKİ karşısında taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Bölge tüm alt yapı hizmetlerinden tam olarak istifade etmekte olup, bölgede 4 katlı konut yapıları bulunmaktadır. Bölge orta gelir grubuna hitap eden yapıların bulunduğu bir bölgedir. Taşınmaz TESKİ ye 10 metre, Ekmekçioğlu ilköğretim okuluna 200 metre mesafede yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.