COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Marmara Ereğlisi Dereağzı Glory Home Sitesi'nde 138m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 138m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 14056
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 138m2
Ada 434
Parsel 1264
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 1 (D Blok)

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Dereağzı Mahallesi, Dallas Caddesi, Glory Home Sitesi, No: 36/5, F blok, Daire 4 ve No: 36/3, D blok Daire 1 Marmaraereğlisi/TEKİRDAĞ

Açıklama

Marmara Ereğlisi ilçe merkezinde yer alan Rahmi Özcan Bulvarı üzerinden D110 Karayolu'na Süleymanpaşa İstikametine doğru girilerek ulaşılan sitede, Kapalı alan: 82 m2, Garaj: 16 m2 ve Teras: 40 m2 olmak üzere HAVUZ CEPHELİ LÜKS DAİRE

Özellikler: D blok 1 bağımsız bölüm numaralı Dubleks Mesken vasıflı taşınmaz yer aldığı binanın Bodrum ve Zemin katlarında binaya güney cephesinden bakıldığında en sol yan, ön ve arka cepheli, binaya kuzey yönünden bakıldığında en sağ yan, ön ve arka cephe konumlu taşınmazdır. Projesine göre bodrum kat salon, mutfak, teras ve garaj hacimlerinden meydana gelmekte olup kapalı alan 33 m2, garaj 16 m2, teras 22 m2’dir. Zemin kat giriş terası, 2 Oda, 2 Banyo, teras hacimlerinden meydana gelmekte olup kapalı alan 49 m2, teras 18 m2’dir. Toplamda ise 82 m2, garaj 16 m2, teras 40 m2’dir.

Ana taşınmaz 434 Ada 1264 parsel sayılı 7.412,30 m2 yüzölçümüne sahip “ARSA” vasıflı arazi üzerinde ruhsat ve projesine göre Ayrık şekilde 1,2,3,4,5,6,7,8 olmak üzere 8 adet blok, 1 adet Sosyal Tesis ve 1 adet Havuz yapıları bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı D blok Güneyden Kuzeye doğru batı sınırına yakın olan 6. yapıdır. Her bir blok Bodrum, Zemin, 1 normal, Çatı kat olmak üzere 4 katlı olarak projelendirilmişlerdir. Bodrum ve 1.normal katlarda 3’er adet Dubleks mesken, 1.normal ve Çatı katta 3’er adet mesken olmak üzere her bir blok 6’şar adet bağımsız bölümden, ana taşınmaz ise 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Mahallinde yapılan incelemelerde tüm blokların inşa edildiği görülmüştür. Parselin çevresi beton duvarlar ile çevrilmiştir. Sosyal tesis, havuz ve çevre düzenleme çalışmaların devam ettiği gözlenmiştir. F blok 3/A yapı sınıfında betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Dış cepheleri mantolama üzere akrilik boyalıdır. 

Bölgede doluluk oranı orta seviyededir. Taşınmazın çevresinde, Ayrık nizamda yapılaşmış zemin + 1 katlı yazlık konut kullanımlı yapılar yer almaktadır. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçları, özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Marmara Ereğlisi ilçe merkezinde yer alan Rahmi Özcan Bulvarı üzerinden D­110 karayoluna Süleymanpaşa İstikametine doğru girilerek yaklaşık 3,3 km gidildikten sonra sağ tarafta yer alan yola girildikten sonra tekrar sağa dönülerek yaklaşık 350 m gidildiğinde konu taşınmazın yer aldığı Glory Home Sitesine ulaşılır. Bölge, kentin eski ve yeni yerleşim alanlarından olup, genellikle yazlık konut amaçlı kullanımlı yapıların olduğu bir bölgedir.

Not: 05/06/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Projedeki tüm bağımsız bölümler için ayrı ruhsat düzenlenmiş olup projesindeki D blok 1 no’lu bağımsız bölümüme komşu garaj alanın yine D blok 1 no’lu bağımsız bölüm ruhsatında bahsediyor olması sebebi ile konu D blok 1 no’lu bağımsız bölüme ait olduğu anlaşılmaktadır. Mahallinde dışarıdan yapılan gözlemlerden garaj alanında kapalı alan dönüştürüldüğü tespit edilmiştir.