COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi'nde 37 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 37m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15421
Metre Kare 37m2
Ada 489
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 08/09/2016
Ruhsat Tarihi 23/11/2015
Bağımsız Bölüm 20
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, Aydoğan Sokak, No:5-7B, KAPAKLI / TEKİRDAĞ

Açıklama

"Sağlık Müdürlüğü, Polis Merkez Amirliği, Gazi Ortaokulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kapaklı Stadı ve parklara yakın konumda, Sokağa yaklaşık 6 metre cephesi 7 metre derinliği bulunan Brüt 37.00 m2 YÜKSEK GİRİŞ DÜKKAN"

Özellikler: Zemin kat, 20 bağımsız bölüm numaralı iş yeri, mimari projesine göre yapının bina girişine göre sol kolda konumludur. Bağımsız bölüm mevcut onaylı projesine göre iş yeri hacminden oluşmakta olup 37 m2 alana sahiptir. Taşınmazın ekspertiz işlemi dışarıdan gözlemler ile tamamlanmış olup, projesine uygunluğu teyit edilememiştir. Taşınmazın Aydoğan Sokağa yaklaşık 6 metre cephesi 7 metre derinliği bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 716,00 m2 yüz ölçümlü 489 ada 16 parsel üzerinde ayrık nizamda ve betonarme karkas tarzda inşa edilmiştir. Taşınmaz TKGM portalında incelenen onaylı kat irtifak projesine göre, bodrum kat + zemin kat + 3 normal olmak üzere toplamda 5 katlıdır. Mimari projesine göre binanın bodrum katında sığınak ve 1 adet iş yeri, zemin katında 2 adet işyeri ile 3 adet mesken ve normal katların her birinde her katta 5 er adet mesken olmak üzere toplamda 21 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Son katta yer alan taşınmazlar dubleks meskendir. Bina girişi zemin kattan güneybatı cepheden sağlanmakta olup giriş kapısı camlı demir kapıdır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır

Ulaşım: Tekirdağ İli, Kapaklı İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi (tapu kayıtlarında Kapaklı Mahallesi), Aydoğan Sokak, 489 Ada 16 Parsel üzerindeki 5­7 numaralı apartmanın zemin katında konumlu 20 bağımsız bölüm numaralı iş yeri vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için Cumhuriyet Mahallesinin ana arterlerinden biri olan Mithatpaşa Caddesinden Kapaklı İlçe Sağlık Müdürlüğü yanından Aslı Sokağa girilerek yaklaşık 55 metre devam edilir. Celal Bayar Caddesinden sağa dönülerek 50 metre daha devam edilir ve sola Aydoğan Sokağa girilir. Aydoğan Sokak üzerinde yaklaşık 60 metre sonra solda konumlu taşınmaza ulaşılır. Bölge genel olarak orta gelir grubuna hitap etmekte olup, bölgeye ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmaza yakın konumda Kapaklı İlçe Sağlık Müdürlüğü, Kapaklı Polis Merkez Amirliği, Kapaklı Gazi Ortaokulu, Kapaklı Gazi İlkokulu, Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kapaklı Stadı, parklar ve konut ve iş yeri amaçlı kullanılan binalar yer almaktadır.

Not: 23/11/2015 yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 08/09/2016 ­yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.