COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Kapaklı Atatürk Mahallesi'nde 58m2 Dükkan

Bankadan 58m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 14048
Metre Kare 58m2
Ada 654
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Atatürk Mahallesi Kıbrıs Caddesi Hüseyin Yürüker Apartmanı No : 69A Bağımsız Bölüm No: 13 Kapaklı / TEKİRDAĞ

Açıklama

Ulaşımın kolay ve rahat olması avantaj, Yapı Kullanma İzin Belgeli binada, 58,00 m2 DÜZ GİRİŞ DÜKKAN

Özellikler: Ana yapının bodrum ve zemin katında, bina girişine göre sağ tarafta konumlu olan taşınmaz tasdikli mimari projesine göre zemin kat brüt 29 m2 alanlı, bodrum Katı 29 m2 alanlı olup, toplamda brüt 58 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

13 nolu bağımsız bölümün bulunduğu 497,94 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum, zemin ve 3 normal katı inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında kömürlükler ve 2 daire, zemin katında 2 daire, 1 depolu işyeri ve 3 normal katta 3'er daire olmak üzere binada toplam 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi dış cephe sıva üzeri mantolamadır. Açık otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma kombi kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Bina girişi parselin güneydoğu yönünden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bölgenin yakın çevresinde, genellikle konut nitelikli, bodrum, zemin ve 3 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde zemin ve normal katları mesken kullanımlı yapılar mevcuttur. Belediye alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden tam olarak yararlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan Erbay Caddesine yaklaşık 400 metre mesafede yer almaktadır. Bölgede toplu taşıma araçları ile ulaşım Erbay Caddesi üzerinden kolaylıkla sağlanmaktadır.

Not: 26/07/2016 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.