1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Ergene Marmaracık Mahallesi'nde 2+1 60 Daire

Bankadan 2 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15168
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 312
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 08/02/2017
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MARMARACIK Mah. 1923. Sok. No: 8 / 1 MERKEZ­MERKEZ / ERGENE / TEKİRDAĞ

Uzman Görüşü

Kat irtifakına esas mimari projesinde brüt 60 m² kullanım alanına sahip daire; belediye hizmetlerinden yararlanıyor olması, ulaşılabilir bir noktada yer alması ve yeni binada yer alması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Zemin kat 2 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz zemin katta bulunan bina giriş kapısını karşımıza aldığımızda sağ , ön, yan ve arka tarafta yer almakta olup, kuzey batı güney batı cephelidir. Mesken bila tarihli kat irtifakına esas mimari projesinde brüt 60 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre : kiler , yatak oda , salon + mutfak, banyo ve antre hacimlerinden oluşmakta olup 2+1 amerikan mutfak şeklindedir. Dışarıdan yapılan incelemesinde pencere doğramaları ısıcam pvc doğrama şeklindedir.

Ana gayrimenkul : Ayrık nizamda, 3B yapı strüktüründe, zemin kat + 3 normal kat olmak üzere toplamda 4 kattan oluşmaktadır. Zemin katta : bina girişi ve 2 adet mesken , Normal 3 katta : 2'şer adet mesken olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğramadır. Binada asansör bulunmakta olup faal durumda değildir. Binada doğalgaz altyapısı bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina girişi parsel içerisinden , zemin kat seviyesinden ve kuzey batı cepheden sağlanmaktadır. Vaziyet planında açıkça gösterilmiştir. 

 Ulaşım: Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi sınırları içerisinde 312 Ada 10 Parsel üzerinde bulunan yaklaşık 3 yıllık , betonarme karkas ayrık nizam tekil yapıda yer almaktadır. Parselin kuzey batı cephesinde 1 adet parke taş vasıflı 14m lik imar yolu bulunmaktadır. Taşınmaz zemin katta ( giriş kat ) konumlu 2 nolu bağımsız bölümlü 7/74 arsa paylı meskendir. Marmaracık Mahallesi, 1923.Sokak No:8/1 açık adresinde yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım için : Marmaracık Camisi sol kolda kalacak şekilde Cumhuriyet Bulvarı'na giriş yapılarak kuzey istikametinde 390 m kadar ilerlenir sağ kolda kalan 7.Caddeye giriş yapılarak 400 kadar ilerledikten sonra sol kolda kalan 1923. Sokağa giriş yapılarak 100 m kadar ilerlenir ana taşınmazlar sağ kolda konumludur. Taşınmazın çevresinde 4 ile 5 katlı apartman tipi yapılar , 2 ile 3 katlı müstakil evler , yoğunlukla boş parseller bulunmaktadır. Mahalle merkezine kuş bakışı 1 km kuzey doğu kolda yer almaktadır. Yer yer stabilize yollar mevcuttur. Ulaşılabilir bir noktadır. Belediye hizmetlerinden tam olarak yaralanmakta olup bölge genel itibari ile zemin ve normal katlarda meskenlerden oluşmaktadır. Sosyo ekonomik statü olarak orta gelir grubuna hitap eden bir bölgedir.

 Not: 08/02/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.