Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Çorlu Reşadiye Mahallesi'nde Yatırımlık Ticari İmarlı Arsa

Şirketten 345m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19485
Metre Kare:
345m2
Ada:
733
Parsel:
766
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Reşadiye Mahallesi Yeni Sokak 733 ada 766 parsel Çorlu/Tekirdağ

Açıklama

 TİCARİ İMARLI MERKEZİ KONUMDA YATIRIMLIK 2 ADET ARSA

Özellikler: Söz konusu taşınmazlar Tekirdağ ili Çorlu ilçesi Reşadiye mahallesinde yer almaktadır. Taşınmazlar ticari imarlı olup tapuda "Bahçeli Ev" vasfındadır. 733 ada 766 parsel 180 m2 yüz ölçümüne, 733 ada 810 parsel ise 165 m2 yüz ölçümüne sahip olup toplamda 345 m2 yüz ölçümlüdür ve üzerinde kargir bir yapı mevcuttur. 733 ada 766 parsel ve 733 ada 810 parsel beraber satılmaktadır.

Not: Alınan şifahi bilgiye göre; bitişik nizamda 6 katlı imar izni bulunmaktadır. Teklif vermeden önce araştırma yapılması önerilir, alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.