COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 133m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13579
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 133m2
Ada 734
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 14/01/2014
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tekirdağ İli, Çerkezköy İlçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Tahirağa Sokak, Gülistan Apartmanı, No:18/20, K:4, D:27

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmazların bulunduğu ana gayrimenkul 1018 m2 yüzölçümüne sahip 734 ada, 24 nolu parsel üzerine ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, bodrum, zemin, 4 normal, çatı katlı olmak üzere toplam 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Bina dahilinde bodrum katta sığınak, 4 adet mesken, zemin katta, 4 adet mesken, 2 adet işyeri, normal katların her birinde 5 er adet mesken olmak üzere bina genelinde toplam 30 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Bina girişi binanın zemin kat seviyesinden Tahirağa Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binada asansör mevcuttur. Dış cephe mantolama üzeri akrilik boyalıdır.

27 Bağımsız Bölüm Nolu Dubleks Mesken, Konu taşınmaz binanın 4.normal + çatı katında konumlu olup bina girişine göre arka sağ cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre normal katı brüt 98 m2 alanda, salon, 2 oda, mutfak, antre, hol, banyo ve 1 balkon hacimlerinden, çatı katı ise brüt 35 m2 alanda, 1 oda, banyo ve 11 m2 alanlı teras hacminden oluşmaktadır. Taşınmaz teras hariç brüt toplam 133 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Bina girişi, bina cepheleri, hava fotoğrafındaki çatı görüntüsü, proje ve vaziyet planı ile karşılaştırıldığında binanın 180 derece dönük inşa edildiği anlaşılmaktadır. Bu nedenle banka krediye uygunluk vermeyebilir.
Ulaşım: Tarif olarak; Namık Kemal Bulvarı üzerinden Kapaklı istikametine doğru yaklaşık 650 m ilerleyip solda yer alan Fevzi Paşa Camii yanından sola Turna Sokak`a sapılır. Bu sokak sonundan sola Tahirağa Sokak`a dönülür. Konu taşınmaz bu sokak üzerinde 150 m ileride sağ kolda konumlu Gülistan Apartmanı dahilinde yer almaktadırlar. Ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile rahatça sağlanmaktadır. 
Not:  Yapı Ruhsatı (Çerkezköy Belediyesi) 320/7 sayılı 08/05/2013 tarihli Ruhsat Belgesi mevcuttur.
          Yapı Ruhsatı (Çerkezköy Belediyesi) 333/14 sayılı 14/01/2014 tarihli Tadilat Ruhsatı Belgesi mevcuttur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.