COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Yıldırım Beyazıt Mahallesinde 47 m2 Dükkan

Bankadan 47m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12004
Metre Kare 47m2
Ada 736
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Tekirdağ ili, Çerkezköy ilçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Tarım Sokak, No:34-36B

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Tekirdağ ili, Çerkezköy ilçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Tarım Sokak, No:34-36B adresinde yer alan Apartmanın zemin katında konumlu 15 nolu dükkandır. Taşınmaza; İlçe merkezinde yer alan Namık Kemal Bulvarı üzerinden Kapaklı istikametinde ilerlenirken, solda kalan Tuma Sokak’a dönülür. Yaklaşık 150 m ilerlenerek sola Tarım Sokak'a dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde sağ cephede Yayla Sokak ile kesiştiği noktada konumludur. Toplu taşıma araçları ile kolay ulaşım mesafesindedir. (UAVT : 3535915171) 

Özellikler: Taşınmaz 15 no' lu bağımsız bölüm, binanın zemin katında, bina girişine göre arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz zemin kattı tek hacimden oluşmakta olup 47 m2 alanlıdır. Taşınmazın pencere ve kapılarının alüminyum doğrama olduğu, zeminlerin seramik döşeli, duvarların saten boyalı olduğu görülmüştür. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
635 m2 alanlı 736 ada 20 parsel üzerinde inşa edilmiş olan bina ayrık nizamda, bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kat olarak toplam 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bodrum katında sığınak, enerji odası, su deposu, 2 adet iş yerlerine ait depo yer almakta olup, zemin katta 1 adet iş yeri 2 adet depolu iş yeri,1.2.ve 3. Normal katlarda her katta üçer adet mesken, 4 katta 2 adet mesken ve 2 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın girişi Yayla Sokak'a göre sağ yan cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Dış cephesi mantolama yalıtım kaplama üzeri diş cephe boyası ile boyalıdır.