COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Veliköy Mahallesi'nde 294 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 2 294m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15329
Oda Sayısı 4 + 2
Metre Kare 294m2
Ada 112
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 09/03/2017
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Veliköy Mahallasi, Kokulu Mimar Sinan Caddesi, No: 7/11 Çerkezköy/TEKİRDAĞ

Açıklama

Özellikler: 22 bağımsız bölüm numaralı "dubleks mesken" nitelikli taşınmaz; ana gayrimenkulün 4.normal ve çatı piyesi katlarında, bina girişine göre ön tarafta yer almakta olup güneybatı cephelidir. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre, 4.normal katında, salon, 2 oda, mutfak, banyo, WC, antre ve balkon hacimleri dahilinde brüt 93 m², çatı piyesi katında ise salon+mutfak, 2 oda, antre, banyo ve teras hacimleri dahilinde brüt 100 m² + 26 m² teras olmak üzere toplam 4+2 plan tertipli ve 193 m² + 26 m² teras alanlıdır. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemelerde normal katta çocuk odası içinde yer alan yaklaşık 1 m² alanlı D.B kullanım alanına dahil edildiği, çatı katı alanında antre hacminden bina ortak alanına daire kapısı açıldığı ve açık teras alanının saçak genişliğine doğru 15 m² büyütüldüğü tespit edilmiştir. Söz konusu proje hilafı imalatlar sonucunda taşınmaz 4.normal katında 194 m², çatı piyesi katında ise 100 m² + 41 m² teras olmak üzere toplam 294 m² + 41 m² alanlı olarak ölçümlenmiştir. Daire giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar Amerikan panel kapıdır. Pencereler pvc doğrama camlar çift camlıdır. Yerler salonlarda, odalarda, antrelerde mutfaklarda laminat parke kaplamadır. Duvarlar saten alçı sıva üzeri boyalı. Tavan plastik boyalı kenarları kartonpiyerlidir. Mutfakta dolaplar ahşap mobilyadan mamul olup tezgâh mermerdir. Banyoda yer ve duvarlar seramik kaplı olup Hilton lavabo duşa kabinli köşe konumda duş sahanlığı ve klozet bulunmaktadır. Dairede ısınma sistemi kombidir petekleri takılı kombisi takılı değildir. Kat arası geçiş merdivenleri ahşapta mamuldür.

Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalı, merdivenler ve kat hollerinin zeminleri mermer kaplama, duvarları plastik boyalıdır. Binada asansör mevcuttur.

Ulaşım: Tekirdağ ili, Çerkezköy İlçesi, Veliköy Mahallesi, Kokulu (Mimar Sinan) Caddesi, No:7-11, D:22 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Veliköy Mahallesinin ana arterlerinden biri olan Vatan Caddesi'nden Kokulu (Mimar Sinan) Caddesine girilerek yaklaşık 85 metre devam edilir ve solda konumlu taşınmaza ulaşılır.

Not: 09/03/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.