1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Çerkezköy Seyir Konakları Sitesinde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12160
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 582
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 11
Ruhsat Tarihi 15/10/2010
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A1 Blok 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızılpınar Mahallesi, Millet Caddesi, No: 65/1, Seyir Konakları Sitesi, A1 Blok, D:6 Çerkezköy / Tekirdağ

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Millet Caddesi üzerinde, sosyal donatılı YENİ SİTE İÇERİSİNDE, 3 oda salon 120 m², ARA KAT DAİRE
Özellikler: Taşınmaz 1. katta, blok giriş cephesine göre sağ arka köşe cephede yer almakta olup 120 m² kullanım alanlıdır. Mimari proje kat planına göre salon, 3 oda, mutfak, 2 banyo, hol-­antre ve 1 adet balkondan oluşmaktadır. Taşınmaz dışarıdan görülmüş olup, iç kullanım alanlarının mimari proje ile uyumlu olduğu varsayılmıştır.

Taşınmaz 25.574,52 m² yüz ölçümlü parsel alanlı Seyir Konakları Sitesi içerisinde konumlanmıştır. Site alışveriş merkezi, yüzme havuzu, süs havuzu, güvenlik kulübeleri, basketbol sahası, spor alanları, çocuk parkı, yapılacak şekilde pazarlanmakta olup, halihazırda mevcut etapta sadece çocuk parkı, güvenlik kulübesi, parke taşı ve çim döşemeli açık otopark alanları diğer özelliklere rastlanmamıştır. Site 12 adet konut bloğu ve 1 adet alışveriş bloğundan oluşmaktadır. Site doluluk oranı düşük olup, yaklaşık %50 civarında olduğu görülmüştür.
Taşınmaz A1 blokta yer almaktadır. A1 Blok Çerkezköy Tapu Müdürlüğü'nde incelenen 19.04.2013 tarihli projesine göre bodrum kat, zemin kat,11 normal kat ve çatı katı olup toplam 48 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana yapı betonarme yapı tarzında inşa edilmiş olup dış cephe yalıtım üzeri boyalı, iç hacimlerde sahanlıklar ve merdivenler mermer kaplıdır.
Ulaşım: Çorlu ­ Çerkezköy ana yolu üzerinde ki trafik ışıklarından Kızılpınar Mahallesine giriş yapıldığında, Atatürk Caddesi üzerinden Eski Belediye binasına gelince sola Hürriyet Caddesi'ne dönülür. Buradan devam edildiğinde, yaklaşık 500 metre ileride sağda yer alan Belediye Konutları bitiminden sağa toprak yola girilir. Buradan sol kolda kalan Meslek Lisesi geçilerek 250 metre gidildiğinde şehir çıkışına gelinir ve buradan da Millet Caddesi üzerinden güney istikametinde 600 metre gidilerek konu siteye ulaşılır. Taşınmaz, mahalle merkezine yaklaşık 1 km mesafede yer almakta olup, merkeze uzaktır. Ulaşım yaya olarak ve özel araçlarla sağlanmaktadır.
Not: 15/10/2010 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.