1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar Mahallesi'nde 2+1 95 m2 Daire (366)

Bankadan 2 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15561
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 130
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 15/06/2012
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızılpınar Mah. Mardin sok. Z.F.R. Apt. No:18/1 D.8 Çerkezköy/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: "Konut" nitelikli 1. kat 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz binanın zemin katında olan bina girişine göre Sağ ön tarafta konumludur. Konu taşınmaz mimari projesine göre antre,hol, salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, 2 balkon bölümlerinden oluşmakta toplam brüt alanı 95 m2'dir. Mahallinde taşınmaz projesi ile uyumludur. Taşınmazın salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Islak hacimlerin tamamı seramik kaplıdır. Pencereleri PVC doğrama, iç kapıları ahşap, dış kapısı çelik kapıdır. Taşınmazın tadilat ihtiyacı olduğu gözlemlenmiştir. Taşınmaz bakımlıdır. Duvar boyaları ve zemin kaplamaları iyi durumdadır.

Ana gayrimenkul Mardin sokak üzerinde yer alan, 18/1 kapı numaralı ayrık nizamda inşa edilmiş binadır. Söz konusu bina 1 bodrum, zemin, 4 normal kattan oluşmaktadır. Binanın Mimari projesine göre; 1. Bodrum katta 1 ve 2 nolu meskenler, katlara ait kömürlük alanları, sığınak zemin katında; 3,4,5 nolu olmak üzere 3 adet konut ve bina girişi, 4 normal katlarında; 3 er adet konut bulunmakta olup binada toplam 20 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi cephe boyasıdır. Tüm pencereleri pvc’dir. Giriş kapısı ve merdiven korkulukları demirdir. İç zeminler parça mermer mozaik ve seramik, merdiven mermerdir. Duvarlar yarı yağlı, yarı plastik boyalıdır.

Ulaşım: Kızılpınar-Atatürk Mah. Mardin. Sokak No: 18/1 Çerkezköy/ Tekirdağ adresinde yer almaktadır. Ulaşım için Kızılpınar mahallesi ana arterlerinden olan Çorlu caddesi üzerinde batı istikametinde yaklaşık 755 metre sonra sola dönülür. Kocatepe Caddesi üzerinde 320 metre ilerledikten sonra sola dönülür. Mardin sokak üzerinde 180 metre sonra sağda konumlu taşınmaza ulaşılabilir. Taşınmaz merkezi konumlu olup, Kocatepe caddesi ve Çorlu caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla taşınmaza ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaza yakın konumda Park, Camii ve marketler yer almaktadır. Bölge, Çerkezköy Belediyesi sınırları dâhilinde olup belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: 15/06/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 8 nolu kömürlük daireye aittir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.